Шуфрич обматюкав Ющенка перед журналістами у Донецьку

3 лютого 2006, 19:24

У п’ятницю президенти-друзі Віктор Ющенко і Михайло Саакашвілі за дивним збігом обставин потрапили під приціл терористів. І якщо грузинський лідер міг стати жертвою справжньої зброї, то український потрапив під політичний вогонь нецензурної лайки.

Нестор Шуфрич назвав Віктора Ющенка поганим словом на букву "м". Сталося це у Донецьку, де перший заступник глави СДПУ(о) вирішив пояснити назву свого блоку "Не так".

За словами Шуфрича, її начебто придумав сам народ, давши оцінку діям влади: "Коли країною керує муд*к, усе в країні не так!".


"Ну, керує... Це я мав на увазі збірний образ", - додав він.

"Шуфрич кокетливо попросив журналістів не тиражувати його висловлювання на адресу президента", - зазначає сайт "Остров".

Цікаво, що коли пішла хвиля по інтернету, Шуфрич розіслав прес-реліз, де не відмовився від своїх слів.

"Я з подивом і з посмішкою дізнався, як саме інтерпретували мої пояснення щодо назви блоку. Мабуть журналісти вже зрозуміли, до кого найбільш підходять ці слова. І взагалі, мабуть, журналісти самі визначились, хто є хто в українській політиці", - сказав Шуфрич.

Судячи з усього, друга особа СДПУ(о) цього дня була в ударі: Порошенко він традиційно назвав "шоколадним зайцем", а про Бориса Тарасюка відзивався як про людину з проблемним зором: одне око керівника МЗС дивиться на Брюссель, інше – на Вашингтон.

Далі Шуфрич похвалився, що він важкими дверима Центвиборчкому бив Порошенка, Червоненка і Третьякова, коли вони начебто заважали спокійній роботі Сергія Кивалова.

На сам кінець Шуфрич попередив і Януковича, що він не повинен після виборів створювати коаліцію з "Нашою Україною".

"Я не знаю, яку вісь потрібно побудувати, щоб зрозуміти – вони (помаранчеві) обманюють. Можливо, коли вони слабкі, коли вони розуміють, що їм приходить кінець, вони намагаються якось видозмінитися. Я б не хотів, щоб це когось обдурило", - зауважив він.

При цьому Шуфрич додав: "Для мене вісь "Ющенко-Янукович" буде особистою трагедією в житті".

Але справжня трагедія ледь не трапилася в Грузії – як випливає зі слів тамтешнього міністр внутрішніх справ, їм вдалося зупинити замах на Михайла Саакашвілі.

Головний міліціонер країни Вано Мерабішвілі розповів, що уночі поблизу міста Карелі було виявлено зенітно-ракетну установку "Ігла". Саме там на вертольоті мав пролітати грузинський лідер. Установка була прикріплена до дерева і приведена у бойовий стан, зазначає "5 канал".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів