Рудьковський стрибнув у гречку на 400 тисяч гривень?

13 грудня 2007, 18:33

Схоже, міністр транспорту і зв'язку Микола Рудьковський влип, причому з усіх сторін. З однієї - можливість залетіти у тюрму строком до 12 років, з другої - потенційний скандал від дружини.

Стало відомо, що СБУ порушила кримінальну справу. У фокусі - зникнення 400 тисяч гривень у Міністерстві транспорту.

На допит у справі викликався і сам міністр Микола Рудьковський. Однак вручити йому повістку особисто так і не вдалося - безслідно зник.

"Втік з кабінету, пославшись на зайнятість", - як сказала "Українській правді" речниця в.о. голови СБУ Марина Остапенко. Водночас, за її ж словами, є інформація, що Рудьковський терміново виїхав за кордон.


Рудьковський намутив 400 тисяч, а тепер за ним ганяється СБУ

А грошовий скандал, через який Рудьковського "запрошують" в СБУ, стосується його не менш скандального перельоту "Київ - Париж - Київ". Так, з 9 по 12 червня міністр вирішив здійснити вояж на приватному чартерному літаку. А оплатив цей рейс Рудьковський за рахунок Мінтрансу.

Окрім того, за інформацією джерел в СБУ, цю поїздку міністерський "льотчик-зальотчик" здійснив разом з однією з колишніх "Міс Україна".

Як з'ясував ТаблоID, уся київська тусовка знає, що жінкою, яка зустрічалася з міністром у цей час, була не просто "міска". Йшлося про саму директорку конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" "Міс Україну-2001" - успішну бізнес-леді Олександру Ніколаєнко.

Романтична подорож з "Міс Всесвіт-Україна" може влетіти Рудьковському у кілька років ув'язнення

Цікаво, як сталося, що у романтичну столицю Франції одружений на одній із "Міс Києва" попередніх років Рудьковський міг потрапити із багатою і незалежною Ніколаєнко... Хоча подейкують, що саме у червні роман між міністром і Сашею був у розпалі.

Щоправда, можливо, дружині Рудьковського не варто перейматися. За чутками, роман посадовця і моделі зійшов нанівець. Окрім того, кажуть, що "Міс Україна-Всесвіт" збирається заміж за багатенького і немолодого друга мільйонера Дональда Трампа.

Саша Ніколаєнко збиралася заміж. Рудьковський - забаганка серця?

Цікаво, що восени Рудьковського застукали поряд з іншою неопізнаною красунею. Фото, зняте мобільним телефоном, потрапило до ТаблоID від випадкової гості того ж заходу, на якому розважався міністр.

Впізнати, хто сидить поряд з Рудьковським, пропонуємо читачам ТаблоIDу.

Фото Анни Андрієвської, фото www.news.lviv.net та www.sherengovskie.kiev.ua/


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів