Кабаєва не заперечує весілля з Путіним. ФОТО парочки

17 квітня 2008, 17:17
Уже кілька днів, як світ накрило хвилею турботи про особисте життя російського президента Володимира Путіна.

Адже за чутками, 56-річний колишній КГБ-іст Путін проміняв свою 50-річну дружину Людмилу на молоденьку красуню. Подейкують, президент РФ зібрався поєднати своє життя із 24-річною красунею Аліною Кабаєвою.

Утім, імовірність того, що це просто "качка", - занадто велика, і про це так само гуде світова преса.


Путін проміняє Людмилу на Аліну?

Як пише "Эхо Москвы", іноземна преса жваво відреагувала на чутки про розлучення Володимира Путіна та його намір узаконити свої стосунки з гімнасткою і моделлю Аліною Кабаєвою.

Путіна "одружили" на Кабаєвій

Причини подібних чуток невідомі, пише журнал "Der Spiegel", однак вони можуть сприяти росту популярності Путіна. Адже до цього інформація про його особисте життя трималася у суворій таємниці.

Нове весілля має підняти рейтинг Володі у Росії

У той же час, як пише "Die Welt", про абсурдність цього "весільного" повідомлення свідчить той факт, що у російській пресі про це практично нічого не пишеться. На думку газети, це своєрідний PR-хід, у якому немає ні краплі правди.

Першоджерелом же подібних чуток, які розбурхали півсвіту, стала маловідома маленька газетка "Московский корреспондент".

Про те, що Кабаєва крутитиме не лише кульками, а й президентом РФ, написала маленька російська газетка

Саме це російське видання повідомило, про те, що весілля Путіна й Кабаєвої призначене на 15 червня цього року.

А у паспорті Путіна, запевнили джерела "МК" в одному з пітерських РАГСів, вже стоїть печатка про розлучення з його дружиною Людмилою.

З дружиною Людою Путіна вже "розлучили"

У якості своїх джерел газета зокрема наводить одну з московських компаній, що спеціалізується на організації урочистих заходів. Нібито на право проведення весілля Путіна та Кабаєвої оголошено тендер.

А така пара "була"

"Вони (редакція "Московского корреспондента") вчора говорили, що у них серйозні джерела, сьогодні говорять: частина серйозні, частина - треба перевіряти ще раз", - прокоментував у прямому ефірі радіо "Эхо Москвы" власник газети Олександр Лебедєв.

Сам він заявив, що участі у підготовці статті не брав і прочитав її вже після виходу до друку. Крім того, бізнесмен і колишній депутат Державної Думи Росії, Лебедєв сказав, що "вже котрий день страждає".

Через "роман" Путіна і 24-річної Аліни Кабаєвої страждає екс-депутат

"Тому що я не очікував такого резонансу... І раптом така сенсація, здавалося б на порожньому місці", - сказав він у прямому ефірі на радіо.

"Якщо ви мене як обивателя запитаєте, я скажу, мені здається, що це все-таки на 80% дурниця. А може бути, і на сто. Але який штамп, який РАГС, який карнавал, який Костянтинівський палац. Для чого це потрібно", - висловив Лебедєв свою думку.

Хоча відразу ж припустив, що газета пішла на такий крок заради реклами - щоб привернути увагу.

Нова любов президента Росії - лише піар-хід?

У статті газети "РБК Daily" також говориться, що фірма "Карнавал-стиль", відома московська компанія-організатор урочистостей, вже спростувала свою участь у тендері на проведення президентсько-спортивного весілля.

"Мені здається, це чийсь невдалий жарт. Зрозуміло, про весілля колишнього президента ми ніде, крім цього видання, не чули. Ми одна з найбільших московських фірм, що займаються організацією весіль. Але от про Путіна - ми, звичайно, здивувалися не менше вашого. І про розлучення президента я теж нічого не знаю", - заявив генеральний директор компанії Сергій Тилкін пітерській газеті "Метро", пише видання.

Дехто ще не знає про "розлучення" Володимира і Людмили Путіних

Разом з тим, у Костянтинівському палаці, де нібито мало б пройти торжество, інформацію про весілля Путіна й Кабаєвої не стали ані підтверджувати, ані спростовувати. Там просто порадили звернутися в адміністрацію президента.

Чи готувати Кабаєвій весільну сукню, радять спитати в адміністрації президента Росії

Італійська газета "La Repubblica" також написала про цю чутку. Видання відзначило, що ніхто з персонажів не квапиться її спростовувати.

Здивувала пресу лише реакція Аліни Кабаєвої. Замість віджартуватися, гімнастка і модель відповіла із роздратуванням.

На прохання журналістів прокоментувати чутки депутат Держдуми Кабаєва з роздратуванням заявила на з'їзді, що до весілля їй готуватися нема коли.

Кабаєва заховала голову у пісок: каже, до весілля їй готуватися нема коли

У той же час інформацію дівчина не спростувала, пише "РБК Daily".

А один з веб-сайтів зайшов так далеко, що Путіна з Кабаєвою бачили в одному з московських ресторанчиків: президент і гімнастка-депутатка цілувалися, пише британський "Telegraph"

Подейкують, бачили, як Путін цілував Кабаєву в одному з московських ресторанів

А газета "Die Welt" відзначила, що весілля Путіна і Кабаєвої - можливо, лише першоквітневий жарт, який надто затягнувся. А запустила подібну "качку" нібито пишнотіла Світлана, дружина "спадкоємця престолу" Путіна - Дмитра Медведєва.

Нагадаємо, інавгурація Дмитра Медведєва відбудеться 7-го травня. Тож до 15-го червня у Путіна - ще буде час...коли що...

Фото Reuters

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів