По Руслані порушено п'ять кримінальних справ

24 квітня 2008, 16:28
Зірка "Євробачення 2004" Руслана Лижичко заявила, що її постійно обкрадають, і вона вже не знає, де їй брати гроші.

"Мені завдано прямої моральної і матеріальної шкоди", - заявила вона у четвер на прес-конференції.

Руслану обікрали. Держава не проти?

Екс-депутатка і співачка, Лижичко обурена тим, що її пісні і відео опиняється в руках піратів. Вона протестує проти розповсюдження піратських дисків і безкоштовного скачування музичного контенту з інтернет-сайтів.

За словами Лижичко, їй навіть страшно уявити, скільки музики в Україні вкрадено через інтернет.

"Менше двох місяців з дати релізу мого нового альбому перетворились на відкрите розкрадання результатів праці останніх декількох років життя", - говориться у відкритому листі Руслани.


У ході прес-конференції співачки директор Асоціації музичної індустрії України Ігнат Бережний додав: "На даний момент порушено п‘ять кримінальних справ по Руслані".

Проте Бережний одразу зауважив, що наразі неможливо точно підрахувати суму збитків, завданих музичними піратами виконавцеві Руслані.

На даний момент порушено п‘ять кримінальних справ по Руслані

Тож тепер співачка виступає за зміни у Законі України "Про авторське право і суміжні права", щоб захистити себе і позбавити своїх прихильників "тавра крадіїв музики".

Руслана називає себе "одним з найуспішніших комерційних проектів в Україні", тому і каже: "Я можу собі дозволити аналізувати ситуацію, аналізувати музичний ринок".

На думку Руслани, "тут всім начхати на українську музику, як вона розвивається, що з нею робиться".

Хоча насправді Лижичко переконана, що держава знає, як боротися з цією принизливою для артистів ситуацією. А якщо держава цього не робить, то, за словами Руслани, вона просто не хоче цього робити.

Руслана думає, що держава не хоче боротися з музичним піратством

"Якщо пірати знищують усі мої капіталовкладення, то де ж мені брати гроші? Безкінечні наші вибори вбивають наш цивілізований концертний ринок. Такого бардака, як робиться в Україні, нема ніде", - дорікнула Руслана.

Окрім того, Лижичко пропонує запровадити свій власний закон.

"Ми будемо йти до успішних показників, до цивілізованих схем в українському шоу-бізнесі... Україні потрібний також оновлений закон, що дозволить притягнути злодіїв до відповідальності, якщо хочете, "закон Руслани", - сказала вона на прес-конференції.

А щоб держава почала реагувати на проблему піратства, Руслана Лижичко вирішила поставити її у незручне становище.

Руслана: де мені брати гроші?!

"Треба ставити державу в некомфортне становище. Щоб держава, відчуваючи, що сидить от така Руслана неспокійна, яка сьогодні в Україні це все говорить, і бозна де ще вона це скаже, почне якимось чином реагувати", - сказала колишня депутатка.

На запитання ТаблоID, чи хтось відреагував на її звернення, Руслана відповіла:

"Прийшов фідбек відразу від прем'єр-міністра. Відразу вчора після нашого листа. Це єдиний фідбек, єдина реакція, яка прийшла. Причому коротко, сухо, sms-кою: "Гарантовано підтримаємо".

Тимошенко sms-кою пообіцяла підтримати Руслану

При цьому Руслана додала, що їй пропонують виїхати в Америку. Там їй надають умови для роботи, її там продюсують. Але вона лишається в Україні.

"Я ніхто і звати мене ніяк, якщо в мене не буде показників в моїй рідній державі", - впевнена Руслана.

А свій перший закон Лижичко обіцяє прийняти поза парламентом.

Фото з сайтів www.esctoday.com та www.ruslana.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів