Женя Тимошенко облаяла міліціонерів, а Шона Карра прикували до шлагбауму

23 червня 2008, 14:06

Майже три роки завдяки скандалу навколо дорогого BMW сина президента Андрія Ющенка переслідувала слава мажора. Натомість донька прем'єрки Женя Тимошенко зі своїм чоловіком Шоном Карром досі грілися у променях гламуру.

Проте за законами українського політичного життя, "вляпатися" у скандал рано чи пізно доводиться кожному, хто опиняється на владному олімпі або поряд з ним.

Так сталося і з дітьми перших людей держави. Цього літа вони ніби помінялися місцями. Андрій Ющенко став зразковим студентом, що засів за підручники перед сесією, а Женя Тимошенко... потрапила в міліцію.

Скандальна новина облетіла ЗМІ на вихідних. У суботу Женя і Шон поїхали на Міжнародний мото-фестиваль "Гоблін-шоу" в Одесу.


Утім, група Шона "Death Valley Screamers" не була заявлена в програмі. Як розповіла "Газете по-киевски" подруга організатора фестивалю Андрія Седорка Олена Білоконь, "Гобліна (прізвисько Седорка) усі вмовляли не запрошувати Карра", бо він тепер "особа, наближена до імператриці", навіщо Одесі такий резонанс".

Проте Женя і Шон таки приїхали. А ввечері із групою байкерів нібито вирішили поїхати на мотоциклі до курортної зони Одеси - на трасу Здоров'я в парку Шевченка, куди в'їзд автотранспорту заборонений.

Патрульні нібито почали вимагати від Шона гроші за проїзд, а він сказав, що не дасть, і став піднімати шлагбаум, щоб спокійно їхати далі.

І тут почалося найгарячіше. За версією "Газеты по-киевски", міліціонери дали Карру кілька стусанів і прикували наручниками до шлагбаума!

Женя і Шон "вляпалися" по повній
Женя Тимошенко попросила відпустити чоловіка і стала відразу дзвонити мамі і просити про допомогу, розповів учасник фестивалю Андрій.

За словами ще одного очевидця інциденту, байкера Олександра Суханова, правоохоронці перевищили повноваження.

"Спершу Женю скинули з мотоцикла, а потім Шон втрутився. І тоді його побили і прикували наручниками до шлагбаума. Ми вже підбігли їх рознімати. Потім ми написали заяву, як усе було. Зібрали свідків. Те, що написали в ЗМІ з подачі органів МВС, - це усе неправда. Ми ж знаємо, що тут за гроші можна проїхати. Роблять вигляд тільки, що не можна", - розповів він.

А от офіцер внутрішніх військ, що знаходився на місці події, розповідає зовсім іншу історію.

На цьому місці Шон Карр розпустив руки, а Женя Тимошенко - кігтики. А от і легендарний шлагбаум
Як поділився він з " Сегодня ", коли Шон Карр і Женя Тимошенко на своєму байку намагалися проїхати на пляж "Ланжерон", до них підійшов прапорщик і пояснив, що в'їзд у цю зону заборонений.

"У відповідь хлопець став щось голосно кричати по-англійськи, а потім носком черевика вдарив міліціонера по нозі. Прапорщик тоді запитав дівчину, чи говорить вона по-російськи. Дівчина грубо відрізала, що вона не тільки говорить, але і може послати туди, звідки ще ніхто не повертався, і прокричала, що вона дочка прем'єр-міністра. Після цього кинулася на прапорщика і подряпала йому обличчя нігтями", - розповідає офіцер.

"Той спробував відбитися, схопивши її за руку, і обоє упали на землю. Англієць відразу зліз з мотоцикла, підняв камінь, жбурнув його в солдата, який поблизу стояв і, матюкаючись по-англійськи, поліз у бійку", - додав він.

І вже після цього, за словами офіцера, підгадавши момент, солдат застебнув на зап'ясті хулігана наручники, а друге кільце зачепив за той самий шлагбаум.

У результаті скандальну парочку відвезли до Ланжероновського відділення міліції Приморського УВС, де вони просиділи до півночі. Євгенія Тимошенко написала заяву про заподіяння їй тілесних ушкоджень, а обидва міліціонери поїхали знімати побої.

Женя і Шон приїхали "відірватися" на "Гоблін-шоу"

За інформацією видання, солдат на прізвище Губський відбувся декількома синцями, а от другий прапорщик залишився з глибокою подряпиною на обличчі довжиною 12 сантиметрів - нібито слід від нігтів Жені Тимошенко.

Хто кого побив наразі з'ясовують слідчі. Проте у неділю Міністерство внутрішніх справ видало заяву, в якій повністю відбілило доньку прем'єра та її скандального чоловіка. Мовляв, це не Шон Карр напав на бійців внутрішніх військ, а вони на нього.

"За попередніми результатами службового розслідування виявлено, що військовослужбовці внутрішніх військ невмотивовано застосували грубу силу щодо Шона Карра і Євгенії Тимошенко, нанесли їм тілесні ушкодження, чим спровокували конфлікт", - йдеться у заяві.

У цьому відділку Женя і Шон провели півночі
Щоправда колеги міліціонерів не сумніваються, що бійців внутрішніх військ зроблять винуватими, натиснувши на слідство.

Проте навіть якщо виявиться, що Женя і Шон таки ні в чому не винні і це на них напали скажені міліціонери, "і так 7 разів", вони вже заробили собі славу скандальної парочки "мажорів". Шону вже почали пригадувати чутки про те, як він нібито бив свою попередню дружину, а Женя навряд швидко позбудеться іміджу гарячої лайливої дівчини з довгими кігтиками.

Фото "УНІАН", "Сегодня" і "Газети по-українськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів