Дочка Євгена Червоненка подала на батька до суду

2 вересня 2008, 15:24
Дожилися, діти проти батьків, батьки проти дітей. А нема чого, що називається, доньку до дому не пускати - вона ж може і помститися.

Саме така ситуація склалася у сім‘ї Червоненків. Точніше, у колишній сім‘ї. Прийомна дочка екс-губернатора Запоріжжя Євгена Червоненка ініціює відкриття кримінальної справи проти нього.

Дочка Марго (на фото Марго) і Червоненка подала на нього в суд

У вівторок 2-го вересня Вікторія Червоненко направила заяву про порушення кримінальної справи проти свого прийомного батька Євгена Червоненка до Шевченківського районного суду Києва за статтею 356 "Самоправство" Кримінального Кодексу України.

Вікторія - дочка Маргарити Червоненко, попередньої дружини шефа Нацагенства з підготовки до Євро-2012. Тож про подібну ініціативу дівчини повідомила фактично Марго. Остання наразі є головою громадської організації "Я-сильна!".

У повідомленні значиться, що Євген Червоненко звинувачується у незаконному перешкоджанні доступу Маргарити Червоненко та її дочки Вікторії до квартири, в якій вони разом проживали.


"Даний інцидент - це продовження рейдерської схеми, яку Євген Червоненко реалізує щодо всього майна, яке не тільки було нажито нами сумісно під час шлюбу, але й будь-якого майна, до якого я та моя родина мають відношення", - заявляє колишня дружина Євгена Альфредовича.

Червоненко не пускав доньку додому, тепер вона мститься

Також зазначається, що Вікторія Червоненко наважилася на ініціювання відкриття кримінальної справи після того, як у квітні 2007-го гонщик Червоненко замінив замки на всіх дверях квартири, в якій проживала на той час Вікторія та її мати Маргарита зі своїм чоловіком. Апартаменти, нагадаємо, знаходяться в одному з будинків на вулиці Рейтарська у центрі столиці.

За словами Маргарити Червоненко, Євген Альфредович найняв охорону, яка б не пускала Маргариту з її дочкою Вікторією до квартири.

При цьому у закритій квартирі залишились речі родини Вікторії, а також особисті речі Марго. При цьому вона також втратила можливість користуватися тим майном, яке їй законно належить.

Екс-дружина екс-губернатора Запоріжжя Маргарита хоче назад на Рейтарську

Для документального закріплення дій "Червонця" Маргарита зі своєю дочкою Вікторією звернулися до міліції. Проведена за їх заявою перевірка зафіксувала факт знаходження речей у квартирі та факт недопущення Маргарити Червоненко із Вікторією до квартири.

Після цього з'явилися всі підстави для вирішення питання щодо притягнення Євгена Червоненка до кримінальної відповідальності.

А така була пара...

"Відсутність правового механізму, який би дозволяв відібрати нерухоме майно, Євгена Альфредовича не засмутила. Адже поділити цю квартиру в суді є неможливим - все куплене до шлюбу є особистою власністю кожного з подружжя, що не підлягає поділу. В наслідок дій Євгена Альфредовича, Маргарита та її донька Вікторія втратили можливість користуватися тією частиною квартири, яка їм належить", - сказав Ігор Юдін, адвокат Вікторії Червоненко.

Вони були сім'єю

Згідно зі статтею 27 КК України, заяву про порушення справи було подано безпосередньо до суду, оскільки по справах самоправства досудове слідство не проводиться.

Зараз заява знаходиться на розгляді, рішення про порушення кримінальної справи ще не прийнято.

Фото "УНІАНа", "Газети по-українськи", "Українського тижня" та з сайту www.rudenko.kiev.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів