Зять Тимошенко по п'яні бив дружину, а тепер рекламує алкоголь

12 грудня 2008, 15:11
Скандальний зять прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко , Шон Карр заявив, що віскі - єдине питво, яке йому до душі.

Як запевняє рекламне агентство "Медіамаркет груп", віскі - це "таємна любов Шона Карра".

"Це взагалі єдиний, напій, який я люблю", - сказав "прем‘єрський байкер" про віскі "Jack Daniels".

"У мене є значок на жилетці "I love vodka", подарований друзями, але, якщо чесно, віскі - це єдиний міцний напій, який приносить мені задоволення", - щиросердо запевнив соліст гурту "DVS".

"Віскі - це єдиний міцний напій, який приносить мені задоволення"

І нічого, що у 2002-му році, завдяки, зокрема, алкоголю Карр вліз у серйозний скандал. Буйний музикант був засуджений до двох років виправних робіт за побиття своєї першої дружини Емми Карр.


Як писав британський таблоїд "The Mail on Sunday", за словами Емми, на Різдво 2002-го року нинішній зять Тимошенко, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, а також під впливом кокаїну, побив її.

Причому побив так, що у жінки була зламана верхня щелепа та вибиті два зуби. Окрім того, перелам був такий, що довелося видалити й інші зуби. В результаті Емма Карр змушена носити вставну щелепу.

Кілька років тому таблоїди писали, що Шон Карр по п'яні та під кайфом повибивав зуби дружині, першій дружині

Після того, як майже син прем‘єр-міністра України засвітився у релізі одного з рекламних агентств, ТаблоID вирішив взяти коментар в означених піарщиків.

"Шон віскі не рекламує. Він був присутній на заході, де був "Джек Деніелс". Це була презентація нового альбому "Дороги" рок-групи "Різні люди" в пабі Route 66. Це єдиний у Києві паб, де збираються рокери. І група, яка виступала, - це його особисті знайомі. Карр теж був там зі своєю групою і у якості гостя висловив своє ставлення до віскі "Джек Деніелс", - розповіла у розмові з ТаблоID спеціаліст PR-департаменту агентства Олена Залевська.

Зять прм'єри різався в карти під віскі

На питання, чи знає сам Шон Карр, що його фотографії і коментарі щодо віскі у якості такої собі реклами розсилаються представникам ЗМІ, жінка відповіла:

"Звісно! Звісно, Шон Карр із задоволенням позував і був готовий до розміщення фото. Він відкрито заявляв, що "Джек Деніелс" - це один з його улюблених напоїв".

Однак, за її ж словами, чи стане Карр обличчям рекламної кампанії алкогольного бренду в Україні, поки не відомо. "На даний момент не маю такої інформації", - каже Залевська.

Піарщик завірила, що Шон Карр із задоволенням позував із пляшкою віскі та був готовий до розміщення фото

Як відомо, Верховна Рада з президентом Ющенком навесні 2008-го обмежили рекламу алкоголю та тютюнових виробів.

Нагадаємо, з 1-го січня 2009 року закон забороняє реклами цигарок та питва не тільки у внутрішній рекламі, на транспорті, обкладинках журналів, радіо, телебаченні, а й на бігбордах.

Окрім того, з 1-го січня 2010-го діятиме імбарго на рекламу алкоголю і табаку у друкованих ЗМІ, за винятком спеціалізованих видань.

Закон також не дозволяє рекламування пива популярними особами (а ля боксери Клички чи футбоілст Шевченко).

У випадку з Шоном Карром йшлося не про пиво. Віскі, як не крути, міцніше питво...

Фото "Медіамаркет груп", "УНІАН" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів