У Могилевської порізали вени через Лободу, або Піар-самогубство?

16 грудня 2008, 14:02

Молодь нині пішла чи то зовсім аморальна, чи то надто емоційна. Один з випускників другої української "Фабрики зірок" перерізав собі вени на очах у тисяч людей. Режисер Алан Бадоєв вважає, що хлопця потрібно рятувати, а дехто з колег "самогубця" називає його піарщиком.

Шокуючий інцидент стався у неділю у Палаці "Україна" під час спільного концерту "фабрикантів" і Наталі Могилевської, пише "Сегодня".

Концерт Могилевської та "Фабрики" залили кров'ю

Через півгодини після початку концерту на сцену вийшов "фабрикант" Максим Барських, який нещодавно вже фігурував у міні-скандалі. Він, оголосила Могилевська, мав заспівати пісню, яку йому не дали виконати на "Фабриці".

Могилевська "дала слово" хлопцю-"самогубцю"

На сцені Барських заявив, що присвячує пісню "дівчині, яку справді кохає, - Свєті". А, доспівуючи, витяг якийсь гострий предмет (ніж?) і перерізав собі вени. Причому, як пише видання, аби всі повірили, що це не сценічний трюк, "фабрикант" задер руку догори і демонстрував залу рану.


На сцену одразу вискочили директор Могилевської Ольга Ковтонюк та її помічник. Максима намагалися зтягти зі сцени, але він відбивався. Нарешті "фабриканта" вдалося затягли за куліси. Після цього хлопця по "швидкій" відправили до лікарні. Але, незважаючи на інцидент, концерт вирішили не переривати.

"Фабриканта" Барських, який порізав вени на сцені, тягли за лаштунки силою
Барських у крові - з капцями на вихід

"Ми всі в шоці! Я відразу скажу: Барських більше ніколи не буде брати участь в наших концертах, нехай робить собі піар в іншому місці. А зробив він це через Світлану Лободу, від якої нещодавно отримав ляпаса, бо приставав до неї", - заявив PR-директор Могилевської Михайло Ясинський.

Водночас Світлана Лобода про такі пристрасті, судячи з усього, і не підозрювала.

"Пару днів тому в "Арені" ми святкували день народження іншого "фабриканта" Бориса Апрєля, і Максим намагався чіплятися до мене. Я йому сказала: "Маля, відпочивай". Можливо, його вчинок - це наслідок юнацького максималізму... Не знаю", - розповіла Свєта газеті, коментуючи спробу ексгебіціоністського самогубства хлопця.

Зрозуміло, що після таких заяв та подій виникає сильна підозра, що юному "фабриканту" просто-напросто влаштували піар - аморальний піар на крові.

Хлопчик "пустив собі кров" через Свєту Лободу

Аби підтвердити чи спростувати такі підозри, ТаблоID зателефонував людям з оточення Максима Барських. Зокрема режисеру-постановнику "Фабрики зірок" та концерту Могилевської Алану Бадоєву.

Так, на питання ТаблоIDа, чи "номер зі спробою суїциду Барських" був зрежисований, Алан відповів так:

"Ой, ну ви що (сміється), ви що?! Насправді я не прихильник того, що ця тема мусується, і не прихильник піару Максима. Ми вже два дні відповідаємо на ті самі питання: що ж сталося з Максимом Барських? Та хлопцю просто сеча мізки затопила, розумієте? От і все, що могло з ним статися".

"Моя думка така: 18 років, якась любов, може, бажання самовиразитися, самопропіаритися, звернути на себе увагу.... Я вважаю, що, слава Богу, що зараз з ним все нормально..," - каже Бадоєв.

"Я як людина, яка мала контакт з Максимом весь цей час і під час "Фабрики", спробую допомогти йому вийти з цього психологічного колапсу, наскільки зможу. Хоча, чесно кажучи, мені здається, цим вже батьки повинні займатися", - додав наостанок Бадоєв у телефонній розмові з ТаблоIDом.

Алан Бадоєв про "суїцид" підопічного: "Та хлопцю просто сеча мізки затопила"

Водночас колега Барських по другій "Фабриці зірок" Настя Востокова каже: "Не можу стверджувати, що це був піар, і не можу стверджувати, що це все було насправді".

"З Максимом я досить близько спілкуюся, і він мені задовго до цього інциденту розповідав, що закохався у Свєту, що це по-справжньому. Ще коли він з нею виступав. Ми навіть якось були присутні на зйомках її кліпу, і Макс там нею захоплювався. Потім він з нею мав можливість поспілкуватися..," - пояснює вона мотиви спроби самогубства Барських.

При цьому "фабрикантка" запевнила, що на репетиціях номеру Барських нічого цього не було, а його вчинок став шоком для всіх. "Під час інциденту я була сцені, я бачила, як він по чистій руці проводить... Якщо навіть це піар-хід, то потрібно було дуже сильно постаратися", - впевнена Востокова.

Водночас на питання ТаблоIDа, чи здається Барських психічно врівноваженою людиною, Настя відповіла: "Він дуже врівноважений. Я з ним спілкувалася протягом і після "Фабрики", і ніколи за ним не було помічено подібних божевільних витівок".

Подруга Максима запевняє, що він зажди був психічно врівноваженим

Єдине, на чому наголошує дівчина, - вік Максима: йому, мовляв, всього лише 18 років. "Часто ж буває, що молоді хлопчики сильно закохуються. А надто, він собі у кохані жінки обрав не абикого, а Світлану Лободу. Казав, що важко йому буде, і що він не хоче відмовлятися від цих почуттів", - пояснює вона.

Щоправда, не всі учасник сумнозвісного недільного концерту свято вірять у правдоподібність суїцидальної сценки Барських.

"Думаю, що Максим досить боягузливий для того, щоб виходити на сцену й різати собі вени. Якщо людина хоче порізати собі вени, вона залишається вдома, зачиняється і робить це. Окрім того, коло Барських є досить багато людей, які на нього впливають, до думки яких він прислухається", - розповідає джерело ТаблоIDа з оточення Барських.

"Я вважаю, що це піар. Я за лаштунками була і бачила дуже багато чого. Там ходили різні розмови... А ще ходили танцюристи, у яких ноги були у фарбі червоній - все прекрасно", - додає джерело.

А інше джерело ТаблоIDа стверджує, що все це - піар

Тож "самогубство Барських" може підпадати під одну з двох категорій випадків. Або ж ідеться про психічну неврівноваженість 18-річного хлопця зі схильністю до ексгібіціонізму. Або ж просто, попри всі норми моралі, піар дехто робить і на крові.

Фото надані "Screen Media" та фото "Сегодня" й "УНІАНа"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів