Радник Черновецького розбещував малолітню дівчину???

3 лютого 2009, 18:46
Скандальна інформація, яка з‘явилася в інтернеті, здається, кидає серйозну, жирну тінь на радника з питань свободи слова столичного мера Леоніда Черновецького - Казбека Бектурсунова.

Так, повідомляється, що 2-го лютого вдень у Києві столична міліція затримала працівника преси. Чоловіка, який представився журналістом, звинувачують у вимаганні хабара за неопублікування інформації, що компрометує одного з медіа-менеджерів.

Уточнюється також, що непублікації підлягала інформація про те, що згаданий медійщик-високопосадовець кілька років тому співмешкав із неповнолітньою дівчиною!

Але найцікавіше те, що, як повідомляє видання "Тема", посилаючись на свої джерела у правоохоронних органах, медіа-менеджера звуть Казбек.

Звісно, Казбек на світі не один. Але у Києві та ще й на медіа-просторі майорить, здавалося б, лише одна персона із таким ім‘ям.


Невже Казбека Бектурсунова шантажували розбещенням малолітньої дівчини?

Тим часом джерело видання відмовилося назвати ім'я затриманого журналіста. Відомо лише, що той, по зведеннях оперативних працівників, вимагав чи то 50, чи то 250 тисяч доларів.

Водночас деякі джерела, спираючись на зведення оперативників, зазначають, що до столичної міліції звернувся посадовець держустанови. З нього нібито вимагали 250 тисяч доларів за непублікацію в електронних ЗМІ компрометуючих матеріалів.

1-го лютого оперативниками столичного УБОЗу на "гарячому" був затриманий громадянин Російської Федерації Кіслов Роман Володимирович, 1977 р.н.. Останній представився журналістом Київської спілки журналістів.

У ході попередньої перевірки з'ясувалося, що він також є власником, директором та головним редактором відомого скандального політичного інтернет-сайту "Громадська прокуратура України".

Чи міг Бектурсунов бути тим самим "високопосадовцем, медіа-менеджером Казбеком", який жив з малолітньою?

Врешті, як пише видання, журналіста затримали у порядку ст.115 Карно-процесуального кодексу України.

І справді, що журналіст, що медійник, у разі правдивості інформації, - два чоботи пара: один вимагає хабара за покривання протизаконної поведінки іншого. Адже згаданого вище неопізнаного Казбека журналіст шантажував саме тим, що піарщик кілька років тому розбещував неповнолітню. Казбек нібито погрози розголошення інформації не побоявся і звернувся із заявою до міліції міста Києва.

До слова, як пише сайт, супутницю журналіста, яка стверджує, що у малолітстві дуже тісно спілкувалася з Казбеком, відпустили.

Чи існував сам факт розбещення малолітньої, слідство ще має з'ясувати. Але якщо факт підтвердиться - порушення ще однієї кримінальної справи неминуче. Цього разу - проти самої жертви вимагання.

Нагадаємо, радник Черновецького одружений з телеведучою Дашею Шаповаловою

А поки, протягом трьох днів стане відомо, чи дасть суд санкцію на арешт журналіста і чи одержить цей скандал якийсь розвиток.

Нагадаємо, щодо чуток про Казбека Бектурсунова, то не так давно подейкували, що він знявся в еротичній фотозйомці...

Фото Анни Трофімової (ТаблоID), "Хрещатика" з сайту "Старлайф", фото "Телекритики"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів