Довгий пообіцяв одружитися, а Черновецький записав сольник хітів

Вівторок, 3 лютого 2009, 13:16

Мер Києва Леонід Черновецький не полишає надії позбавити свого улюбленця, секретаря Київради Олеся Довгого безшлюбності. А тим часом сам столичний "абсолютно реальний космонавт" записав збірку власних хітів...

"Я зараз диск записую. Він вже майже готовий. Незабаром з'явиться у продажу"", - розповів Леонід Михайлович, пише "Комсомольська правда в Україні".

Схоже, меру таки запала в душу ідея ТаблоIDа щодо його участі у цьогорічному, московському "Євробаченні".

Чернвоецький вирішив переплюнути Поплавського, Кіркорова і Ко

Репертуар для запису Черновецкий підбирав самостійно. У виборі, як пише видання, керувався серцем - залишав те, що йому приємно не лише слухати, а й співати.

"Це все хіти", - охарактеризував мер пісенне наповнення свого "сольника".

Зокрема, на платівці столичного "космонавта" можна буде почути задушевну "Рідна мати моя, ти ночей не доспала" та ліричну "Любимая моя". А то й "В лесу родилась елочка", яку Черновецький нещодавно співав у гостях в одному з дитбудинків.

 Віднині усі хіти Черновецького на одному диску! "Подходи! Не скупись! Покупай живопИсь!"

Яким тиражем вийде пісенний "блокбастєр" "Льоні-Космоса" та під яким ім‘ям чи, може, псевдонімом - поки не відомо.

Черновецкий лишень обмовився, що від продажу диску планує виручити мільярд доларів. І всю суму він нібито витратить на своїх улюблених бабусь...

До речі, про бабусь. Як заявив, Черновецький, його протеже Олесь Довгий теж бабць любить.

"Він дуже гарний молодий хлопець, забезпечений, все у нього є. Дуже любить бабусь. Трохи менше, ніж я, бо я сам бабусь люблю. Він винятково тонка людина, інтелігентна, вихована, кандидат наук, майбутній професор, з блискучою освітою і самий молодий в історії України секретар Київради найгарнішого міста на Україні", - рекламував днями мер Лесика, повідомляє "Українська правда. КИЇВ".

 Вони обоє люлять баб

"Дуже хороший заступник, перший жених, ви знаєте. Мільйон доларів за нього віддам будь-якій нареченій-красуні", - нагадав Черновецький свою обіцянку озолотити ласу до грошей красуню, яка покладе око і "охмурить" Довгого.

"Вони (дівчата) вовсю мені надсилають фотографії свої. Ой, які красиві українки, патріотки, класні дівчата!" - доповідав про просування своєї звідницької справи Леонід Михайлович.

"І от Олесь підтверджує - ходить, на мене дивиться потихеньку, - що він жениться цього року. Женишся?" - питав він Довгого.

"Да", - тихенько відповідав Довгий.

Довгий таки одружиться... Або його одружать... 

"От. Майбутній мер. Що би я без нього робив! Він жениться і дружина його буде дружиною майбутнього мера, до того ж справжнього! Їй буде добре житися. Тому надсилайте свої фото, ми згодом будемо проводити конкурс", - ще раз закликав мер Києва...

Фото з сайту Олеся Довгого, фото "Сегодня", "Комсомольської правди в Україні"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Черновецький заплатить мільйон доларів тому, хто знайде Довгому наречену!

"Шукайте Довгому наречену. Мільйон доларів тому, хто знайде! Мільйон доларів тому, хто спочатку познайомить мене з його нареченою, і потім він на ній жениться. У день весілля я їх віддам. Йому терміново треба - він майбутній мер, на нього вся Україна дивиться!".
Останні матеріали
Більше матеріалів