Довгий пообіцяв одружитися, а Черновецький записав сольник хітів

3 лютого 2009, 13:16

Мер Києва Леонід Черновецький не полишає надії позбавити свого улюбленця, секретаря Київради Олеся Довгого безшлюбності. А тим часом сам столичний "абсолютно реальний космонавт" записав збірку власних хітів...

"Я зараз диск записую. Він вже майже готовий. Незабаром з'явиться у продажу"", - розповів Леонід Михайлович, пише "Комсомольська правда в Україні".

Схоже, меру таки запала в душу ідея ТаблоIDа щодо його участі у цьогорічному, московському "Євробаченні".

Чернвоецький вирішив переплюнути Поплавського, Кіркорова і Ко

Репертуар для запису Черновецкий підбирав самостійно. У виборі, як пише видання, керувався серцем - залишав те, що йому приємно не лише слухати, а й співати.


"Це все хіти", - охарактеризував мер пісенне наповнення свого "сольника".

Зокрема, на платівці столичного "космонавта" можна буде почути задушевну "Рідна мати моя, ти ночей не доспала" та ліричну "Любимая моя". А то й "В лесу родилась елочка", яку Черновецький нещодавно співав у гостях в одному з дитбудинків.

Віднині усі хіти Черновецького на одному диску! "Подходи! Не скупись! Покупай живопИсь!"

Яким тиражем вийде пісенний "блокбастєр" "Льоні-Космоса" та під яким ім‘ям чи, може, псевдонімом - поки не відомо.

Черновецкий лишень обмовився, що від продажу диску планує виручити мільярд доларів. І всю суму він нібито витратить на своїх улюблених бабусь...

До речі, про бабусь. Як заявив, Черновецький, його протеже Олесь Довгий теж бабць любить.

"Він дуже гарний молодий хлопець, забезпечений, все у нього є. Дуже любить бабусь. Трохи менше, ніж я, бо я сам бабусь люблю. Він винятково тонка людина, інтелігентна, вихована, кандидат наук, майбутній професор, з блискучою освітою і самий молодий в історії України секретар Київради найгарнішого міста на Україні", - рекламував днями мер Лесика, повідомляє "Українська правда. КИЇВ".

Вони обоє люлять баб

"Дуже хороший заступник, перший жених, ви знаєте. Мільйон доларів за нього віддам будь-якій нареченій-красуні", - нагадав Черновецький свою обіцянку озолотити ласу до грошей красуню, яка покладе око і "охмурить" Довгого.

"Вони (дівчата) вовсю мені надсилають фотографії свої. Ой, які красиві українки, патріотки, класні дівчата!" - доповідав про просування своєї звідницької справи Леонід Михайлович.

"І от Олесь підтверджує - ходить, на мене дивиться потихеньку, - що він жениться цього року. Женишся?" - питав він Довгого.

"Да", - тихенько відповідав Довгий.

Довгий таки одружиться... Або його одружать...

"От. Майбутній мер. Що би я без нього робив! Він жениться і дружина його буде дружиною майбутнього мера, до того ж справжнього! Їй буде добре житися. Тому надсилайте свої фото, ми згодом будемо проводити конкурс", - ще раз закликав мер Києва...

Фото з сайту Олеся Довгого, фото "Сегодня", "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів