Заворотнюк каже, що Червоненко з "тузами" виганяє її з Ялти, бо вона "гастарбайтерша"

2 вересня 2009, 18:31

До початку цьогорічного ювілейного "Prime Yalta Rally" ще більше тижня, а навколо події вже вибухнув скандал. Причому екзотичний - політично-шоубізнесовий. А все через те, що "розборки" влаштовують віце-мер Києва Євген Червоненко і російська акторка, зірка серіалу "Моя прекрасна няня", Анастасія Заворотнюк.

Український політик і російська артистка ніяк не можуть поділити набережну Ялти.

Річ у тому, що ковзанка Заворотнюк під назвою "Ялта ICE" знаходиться на тій самій набережній, де Червоненко надумав поставити трибуну, сцену і подіум, звідки буде дано старт учасникам "Prime Yalta Rally 2009".

Згідно з документами, в обох сторін - і у Червоненка, і у Заворотнюк - є всі права перебувати зі своїми проектами на набережній. Так, ковзанка "Ялта ICE" може проводити свої шоу до 1-го жовтня. На ній періодично виступають відомі фігуристи, катаються відпочивальники й проводяться добродійні акції для дітей-сиріт. Натомість "Ялта раллі" проходитиме з 11-го по 13-те вересня.


Гучний старт скандалу дала сама Заворотнюк, яка у середу провела прес-конференцію у Києві. На ній "няня Віка" заявила, що через набережну Червоненко ледь не влаштував їй "розборки" у стилі 90-х.

Заворотнюк приїхала до Києва, щоб розповісти про конфлікт з Червоненком

Заворотнюк підкреслила, що мер Ялти Сергій Брайко "по сантиметрах виміряв площу", щоб ані "Ялта ICE", ані "Prime Yalta Rally" не заважали одне одному.

За її словами, вона навіть погодилась скоротити розмір ковзанки, щоб могла поміститися сцена для концерту "Ялта раллі".

Та, схоже, у Червоненка були свої плани стосовно цього. На 11 вересня заплановано провести шоу, присвячене початку ралі. Планується, що буде встановлено сцену. На шоу запрошені перші особи держави. Як зазначила актриса, саме ці плани стали підґрунтям для конфлікту.

На прес-конференцію "няня Віка" захопила сумочку "Louis Vuitton"

Тож зараз Червоненко намагається домогтися демонтажу ковзанки до початку проведення ралі. У свою чергу Заворотнюк разом зі своїм чоловіком фігуристом Петром Чернишовим запевняють, що це неможливо, а тиск з боку Червоненка - незаконний.

Щоправда, київський віце-мер та "няня Віка" здійснювали спроби досягти консенсусу. Для цього акторка та політик зустрічалися двічі.

"Перша зустріч пройшла в достатньо нормальній дружній обстановці, і ми отримали від Євгена Червоненка пропозицію провести на закритті чи на відкритті ралі спільне шоу. Тобто переробити трибуни нашої ковзанки таким чином, щоб запросити VIP-персон, і вони б отримали задоволення і від концерту ралі, і від льодового шоу чемпіонів за участю відомих фігуристів", - поділилася подробицями Заворотнюк.

За словами актриси, "друга зустріч більше нагадувала бандитську стрілку 90-х років", на якій "няня Віка" отримала "чи то у брови, чи то в око".

До речі, Настя "вилила душу" перед регіоналом Нестором Шуфричем. Останній пообіцяв допомогти та слідкувати за перебігом подій

"Насправді ми були сильно збентежені і суттю розмови, і манерами. Пан Червоненко презентує себе як політична еліта. Але саме поняття "політична еліта" виключає той тон, який був на цих переговорах. Врешті-решт я жінка, і мені здається, що не личить чоловікові таким чином спілкуватися і якось з пів-стусана наносити образи, гадаю, неправильно", - обурилася російська зірка.

За її словами, Червоненку цього разу закортіло зробити сцену трохи ширшою. При цьому, наполягає Заворотнюк, він не попередив про це ані мера Ялти, ані архітектора, ані її. Окрім цього, реакція політика погіршилась після того, як Заворотнюк пояснила, що запрошеним на їхнє спільне шоу іменитим фігуристам треба буде заплатити гонорари. Та й простій льодової арени також коштує грошей.

Зрештою, актриса озвучила Червоненку суму у 80 тисяч євро, яку той мав заплатити за те, щоб посунути Заворотнюк.

Завротнюк вважає, що Червоненко має вибачитися

"Червоненко прийшов і сказав, що я зараз викличу бульдозер, щоб знести вашу палатку, яка гідна лише того, щоб торгувати мацою чи шаурмою, що ви гастрабайтери і так далі", - емоційно згадує розмову з київським віце-мером акторка.

При цьому, за словами Заворотнюк, Червоненко використовував у розмові як аргумент ім'я президента Ющенка.

"Ми перекриємо вам дорогу, і ваші діти, які запрошені до вас на шоу з дитячих будинків, і діти-інваліди не проїдуть сюди і будуть грітися у свої автобусах на сонці, тому що там буде присутня родина пана президента", - передає слова Червоненка "няня Віка".

Крім того, каже Заворотнюк, верхівку політичного бомонду організатор ралі постійно називав "тузами".

"Я перепитала, а що таке "тузи". Він відповів - президент і всі політики", - пояснює вона.

На грудях актриси красувався кулон "With love" від "Cartier"

Що ж стосується конкретних дій з боку Червоненка, то Заворотнюк заявляє, що їм погрожують припинити подачу електроенергії для ковзанки та надходять настирливі дзвінки підрядчикам, щоб вони почали демонтаж конструкцій.

Зі свого боку Червоненко запевняє, що у нього "немає і не може бути конфлікту з Заворотнюк".

"Неприємно, що відомі герої сентиментальних серіалів використовують свою популярність у досягненні власних бізнес-цілей. У нас є повний комплект узгоджень, які дозволяють проведення етапу Кубку Європи, Кубку президента, етапу чемпіонату України з ралі "Prime Yalta Rally 2009". Ми не є стороною суперечки. Ми чекаємо, коли звільнять місце, виділене заздалегідь для проведення ралі", - йдеться у прес-релізі Червоненка щодо ситуації з "Ялта ICE" та "Prime Yalta Rally".

Євген Червоненко заперечує, що в нього з "нянею Вікою" конфлікт

Так, організатори раллі повідомляють, що Заворотнюк "має на руках лише дозвіл на монтаж конструкції на набережній Ялти, який вона до сьогодні так і не погодила з усіма необхідними службами".

Як наполягають у прес-службі Червоненка, організатори ралі двічі запрошували і привозили до Ялти різних спеціалістів й хотіли знайти компроміс з Заворотнюк. Та зрештою консенсусу так і не було досягнуто.

Окрім цього, у Червоненка "козиряють" висновками експертів, у яких йдеться, що ковзанка порушує багато пунктів, потрібних для безпеки гостей "Ялта ралі". До того ж ковзанка нібито заважає глядачам потрапити на безкоштовне шоу, провести трансляцію та багато іншого.

Схоже, віце-мер Києва не задовлений ситуацією, що склалася

Наразі конфлікт між Заворотнюк та Червоненком зайшов у глухий кут. Російська актриса й досі згодна провести спільне шоу, але для цього вона вимагає вибачень Червоненка та гарантування оплати гонорарів фігуристам.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів