Богословську звинуватили у крадіжці каструлі й телевізорів

10 серпня 2010, 12:06
Власник будинку, який 3 роки знімала Інна Богословська, затаїв на неї образу. Господар дачі в Рудиках під Києвом заявляє, що депутатка завдала йому шкоди на $70 000. Екс-кандидатка у президенти, за словами власника будинку, навіть каструлі з дому повиносила...

Історію з виселенням Інни Германівни власник дачі розповів "УНІАНу". За словами Романа Ромазанова, місце майбутнього проживання Богословській відразу сподобалося. Депутатка навіть за рік вперед зголосилася заплатити. Щоправда, потім передумала і вирішила платити щомісячно.

Спершу все було гаразд, однак півтора роки тому Богословська в односторонньому порядку знизила вартість оренди з 5 до 4 тисяч доларів на місяць. У господаря на той час серйозно захворіла дружина, тож дискутувати йому не було коли.

"Почали трохи затримувати виплату. Я все пояснював виборами. Потім термін договору закінчився, вона не з‘їжджає. Я кажу: давайте тоді продовжимо оренду. Інна відповідає: "Добре, привозьте документи". Я привіз, вони їх загубили. То одне, то інше...", - розповідає власник будинку Ромазанов.

Богословська, виїжджаючи з дачі в Рудиках, винесла навіть каструлі?
Інна Германівна влипла у житловий скандал й історію з крадіжкою

Потім, за його словами, жінка почала вести переговори про купівлю будинку. Але казала, що зараз грошей немає, мовляв, пізніше розрахується.


"Даруйте, коли розрахуєтеся, тоді і вступите у володіння. Потім я дізнаюся, що Богословська за моєю спиною веде переговори з банком, щоб викупити будинок - він знаходиться в заставі в банку. І тоді місяць тому я написав їй лист з проханням звільнити житло до 5 серпня. Вона оголосила, що 3-го виселиться", - згадує Ромазанов.

Однак коли 3-го серпня власник будинку приїхав подивитися на будинок, Богословська зі словами "Вам там нічого робити!" закрила хвіртку і пішла собі.

Перед цим потенційні покупці, яких прислав банк, хотіли оглянути будинок. Але Інна Германівна їх теж не пустила.

Богословська, за словами господаря, хотіла за його спиною відхапати будинок

Та після того, як історія про житловий скандал просочилася в пресу, депутатка в терміновому порядку почала пакувати валізи. 4-го серпня від неї вже й сліду не лишилося.

Зустрічатися з господарем будинку Богословська не стала, а для здачі житла спеціально найняла приватного підприємця, який представився Артемом.

Ромазанов заявив "Сегодня", що після від'їзду Богословської він недорахувався купи речей: "Два телевізори, електростанція-генератор, французький сервіз "Мадонна", каструлі "Бергоф".

"Я вже написав заяву в Обухівський райвідділ міліції. Будемо розбиратися. Я думаю, це вона мені так помстилася за те, що я попросив її з'їхати швидше", - обурився Ромазанов. Однак у райвідділі поки не підтвердили наявність заяви.

Після від'їзду Богословської господар будинку недорахувався двох телевізорів, електростанції-генератора, французького сервізу і каструлі

Ромазанов також звинуватив Богословську в тому, що вона незаконно зробила ремонт в його будинку - зафарбувала розпис на стінах і стелі, замінила натуральну пробку на шпалери.

"Подивіться, дубові рами вікон пофарбовані білою фарбою. Вона під виглядом того, що купуватиме будинок, робила ремонт, хоча ще нічого не було домовлено. Тут на стінах була зроблена обробка під шовк. Ці роботи дуже дорогі. У будинку був красивий розпис олією, а вона зафарбувала все фарбою", - сумно констатував господар.

Також господар зауважив, що на реставрацію тільки розпису на стіні треба віддати до 50 тисяч євро.

А Богословська, у свою чергу, вимагає повернути 5 тисяч доларів, залишених при поселенні в якості застави за останній місяць.

"Хай привозить людей з реставрації, вони зроблять усі роботи. І після закінчення я їй поверну її 5 тисяч доларів", - пообіцяв Ромазанов.

Богословська попсувала добра на 50 тисяч євро?
Перед виїздом депутатки усі штори, завіси, карнизи склали внизу в басейні. У кухні на підвіконні стояли недопиті пляшки віскі, коньяку і вина. На плиті - каструля з свіжозвареним компотом

Щоправда, якщо депутатка не погодиться платити за реставрацію, Ромазанов з нею судитися, судячи з його слів, не зможе.

"Я щасливий, що мені допомогли від неї позбавитися. З такою, як вона, судитися марно", - зітхнув він.

Разом зі зниклими речами Ромазанов оцінює завдані йому збитки у $70 тисяч.

В оточенні Богословської сказали, що вона до 16 серпня перебуває за кордоном і ситуацію не коментує. Заяви ж Ромазанова пояснили так:

"Він взяв заставу за перший і останній місяць - по $5 тисяч. І заставу за останній не хотів віддавати, мотивуючи це якимсь ремонтом. Для цього і влаштував скандал".

Ромазанов оцінює завдані йому збитки у $70 тисяч
Господар будинку щасливий, що позбувся квартирантки Богословської

До речі, до Богословської будинок у Ромазанова орендував екс-глава "Укравтодору" Вадим Гуржос. З ним, за словами господаря, проблем не було. Він навіть поміняв усі залізні комунікації в будинку на пластик за свій рахунок. Потім збудував власний будинок і з‘їхав.

Як відомо, в елітному селі Рудики під Києвом живуть також перший віце-прем'єр Андрій Клюєв, бізнесмен Віктор Пінчук та інші відомі люди.

За інформацією "УНІАН", тепер Богословська планує зняти будинок в сусідній Кончі-Заспі. Правда, ціни на оренду будинків там на порядок вищі.

Фото "УНІАН", "Сегодня" і "ТСН.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів