Любов Білик не давала спати цілому району. ВІДЕО

18 листопада 2010, 17:40

Любов співачки Ірини Білик, виявляється, не всім до вподоби. Під час зйомок останнього кліпу зірка налаштувала проти себе купу людей.

Нагадаємо, кліп на пісню "Моя любовь" Іра Білик знімала в одному з елітних районі столиці, Воздвиженці.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

"Нещодавно, до числа тих, хто порушує приватну власність мешканців Воздвиженки, приєдналася велика співачка Ірина Білик", - повідомили у зверненні до ТаблоID люди, які назвалися обманутими інвесторами цього району Києва.


"Спершу все було тихо-мирно, збирали в куточку якісь декорації. А потім почалося..... Перегородили вулицю, набудували якийсь мотлох... Загалом, мешканці Воздвиженки не могли потрапити додому :((", - йдеться далі у листі.

На форумі мешканців району дописувачі жалілися на незручності, створені зіркою та її командою. Втім, на цьому історія не завершилася.

"Далі більше - Іра волала у мікрофон півночі, через що мешканці не могли спати. Діти плакали, у квартирах знаходитися було неможливо!" - стверджується у листі-зверненні.

Як повідомляється, врешті, на місце події викликали міліцію.

"Ми, звісно, страшенно раді, що така велика співачка вшанувала нас своєю присутністю, але дуже сподіваємося, що в майбутньому наші зірки будуть обирати інші місця, а також дотримуватися закону - галасувати у місті дозволене до 22.00", - обурюється представник інвесторів Воздвиженки.

Наостанок інформатор ТаблоIDа зауважив, що й без галасливих зірок у них незручностей вистачає: у помешканнях в районі досі немає води, зате є перебої зі світлом тощо.

Відео з YouTube

Фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів