Білик має вийти заміж за мільйонера до Великодня

15 листопада 2010, 17:47

Співачка Ірина Білик зняла новий кліп і тепер чекає на мільйонера. І все через подругу, яка запудрила зірці мізки своїми ворожіннями.

У ніч на суботу Іра Білик знімала новий кліп на пісню "Моя любовь".

Локації для зйомок обрали недешеві. "Любов Білик" розгорталася на тлі престижного "котеджного містечка" на вулиці Воздвиженській у Києві.


"У сюжеті хочемо передати весь шлях Іриної любові - покажемо людей, які їй вже у житті траплялися, і тих, кого вона ще зустріне", - розповідав на зйомках режисер відео Сергій Ткаченко, пише "Комсомольська правда в Україні".

Білик підмазали-підклеїли - і вперед, на знімальний майданчик
Сагу про любов Ірини знімали уночі в дорогезному кварталі Києва

До слова, образ "любові" у кліпі випало грати подрузі зірки - дизайнерці Олені Бернацькій. Жінці довелося бігати серед ночі, поміж дорогих житлових будинків у легкій сукні та ще й босоніж.

Можливо, так Іра помстилася товаришці за її "ворожіння". Адже, за словами Білик, Бернацька напророчила співачці зустріч із старшим за неї мільйонером, який стане її справжнім коханням.

"Я цього дуже сильно хочу. Але все-таки Олені не вірю. Ви ж знаєте, що мені подобаються звичайні хлопці до 25 років, бажано музиканти або хореографи (сміється). Але якщо вона вірно наворожила, то я запрошу Лєну на весілля дружкою. Термін у нас до Великодня", - заявила Білик журналістам.

Цікаво, що в опис "чоловіків для Іри Білик" ніяк не вписується одна з останніх пасій зірки - російський стиліст Звєрєв.

Білик наворожили зустріч з мільйонером
А співачка досі полюбляє молоденьких хлопців

"Тепер, коли ми розсталися, я можу сказати, що це було кохання: недовге, але справжнє. Сергій навіть жив у моїй квартирі якийсь час, і ми весь час тряслися й були обережні, щоб же ж папарацці нас не помітили", - запевнила артистка.

"Я вже не ношу каблучку, яку він мені подарував. Але не думаю, що він мене швидко забуде. Адже ви знаєте, що таке фатальна зустріч з Білик..," - додала самовпевнена Іра.

Між іншим, на відміну від босоногої подружки-дизайнерки, Білик "на знімальному майданчику" була одягнена тепло.

"Ці чобітки мені пошила дизайнер Сніжана Мєх. Я попросила взуття, у якому не змерзну. І от! Знаєте, зараз ми шиємо безліч різного дорогого вбрання. У ньому я обов'язково познайомлюся з мільйонером!" - заявила Білик "Бліку".

А наостанок співачка додала, що до нових костюмів вже "встигла накупити спідньої білизни аж на $5000".

Фото "Комсомольської правди в Україні" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів