Дружина Пономарьова не готова говорити про його зради

23 травня 2011, 16:47

Подружжя Олександра Пономарьова та Вікторії Мартинюк зі скандалами ділять сина.

Про це пише "Сегодня" із посиланням на дружину Пономарьова.

Як відомо, Вікторія та Олександр побили горщики вже давненько. Однак при тому, що пара роз'їхалася понад рік тому, вони досі залишаються чоловіком і дружиною.

"Я вже дуже втомилася, все вже давно мало закінчитися, але тягнеться і тягнеться", - поскаржилася Вікторія на показі нової колекції бренду Dolce & Gabbana у Києві.


"Є багато моментів, які ми ніяк не можемо узгодити. Не фінансового плану, ні! Та у нас і шлюбного контракту навіть не було... Майно ми не ділимо", - запевнила жінка, якій багато хто закидав меркантильне ставлення до зіркового чоловіка.

Дружина Пономарьова (праворуч): "Майно ми не ділимо"

"Не думаю, що будь-яка жінка, яка буде з Олександром, зможе з ним ділити майно. У нього нічого не відсудиш, це такий чоловік, який нічого свого не віддасть... У будь-якому разі, я з ним нічого ділити не збираюся", - заявила Куся.

Як розповіла Вікторія, наразі її поки ще чинний чоловік мешкає у їхній спільній квартирі, а вона з сином Сашком переїхала на свою власну.

За словами жінки, поділити вони з Пономарьовим не можуть передусім сина:

"Питання, які ми ніяк не можемо вирішити, стосуються дитини. Те, що дитина має бути з мамою, навіть не обговорюється. Але ось із тим, як Олександр збирається проводити час із сином, - у нас незгода".

Подружжя не може поділити спільного сина

"Я дозволяю йому бачитися коли і скільки завгодно, лише прошу, щоб він сам приїжджав до дитини. А він відмовляється, хоче забирати Сашу до себе. Але ж у дитини має бути одне місце, де вона живе! Ночувати то там, то сям - неправильно для її розвитку!" - висловлює свою позицію Вікторія.

При цьому Віка вірить, що вона переможе.

"Сподіваюся, слово матері буде важливіше, ніж слово артиста", - сказала вона.

Однак причини розриву ані Пономарьов, ані Віка досі не розкривають. Втім, після запитання, чи правда, що причиною для розлучення стали зради Олександра, жінка змінилася в обличчі.

Її зраджував чоловік?

"Я поки не готова про це говорити. Було занадто багато всього дуже поганого", - лишень вимовила вона.

Водночас Куся поділилася планами на літо.

"У липні-серпні хочу поїхати з малюком до Хорватії. Може, нам складуть компанію мої друзі. Але точно вже не Олександр", - запевнила вона.

До речі, на показ Вікторія прийшла з подругою, співачкою Анастасією Приходько. Правда, чекати виходу моделей дівчата не стали - за затишним столиком випили по "колі" і пішли собі.

Фото "Main People", "ТСН" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів