Дружина Пономарьова: "Ініціатором розриву була я"

11 квітня 2011, 10:51

Наразі ще чинна дружина співака Олександра Пономарьова нарешті заговорила про своє розлучення із "срібним голосом України" та свого "нового хлопця". За словами жінки, саме вона покинула Пономарьова і взагалі, давно живе з сином окремо.

Минулої суботи у Києві відбувся показ нової колекції вечірніх та весільних суконь дизайнера Катерини Шаховської. На подію завітала поки ще дружина Олександра Пономарьова Вікторія.

Куся, як її лагідно називав раніше Пономарьов, нарешті перестала відмовчуватися стосовно свого розриву зі співаком. Нагадаємо, чутки про розлучення пари ходять вже кілька місяців.

Причому з‘ясувалося, що Вікторія з Олександром роз'їхалися вже досить давно.


"Ми майже рік живемо окремо", - заявила "Сегодня" Вікторія, не бажаючи пояснювати причини.

Пономарьови таки розійшлися: "Ми майже рік живемо окремо"

"Я просто забрала сина і поїхала... Чому - не хотілося б про це говорити. Але ініціатором розриву була я", - наголосила вона.

За словами Вікторії, спільних з Пономарьовим син Сашко наразі живе з нею:

"Син зараз, звісно, живе зі мною. Дитина ж має жити з мамою. А з Олександром бачиться, коли у нього є час-- зазвичай їздить до тата на якийсь вихідний".

Зауважимо, днями Пономарьов саме водив Сашка та свою 13-річну дочку Женю від шлюбу з Альоною Мозговою у кінотеатр.

До речі, на безіменному пальці Кусі сидить звичайна каблучка. А от Пономарьов буцімто якось казав, що не буде знімати обручку, допоки не отримає на руки офіційні документи про розлучення.

"Це його рішення. Хоча, гадаю, йому треба було щось робити, аби зберегти сім'ю, а не лише не знімати обручку", - зауважила ображена Куся.

Куся: "Я просто забрала сина і поїхала... Чому - не хотілося б про це говорити"

Нагадаємо, подейкували, нібито Вікторія пішла від Пономарьова до нового хлопця, із яким нібито тепер і живе. Як запевняє Куся, ці чутки - маячня.

"Я сама про "своє нове кохання" дізналася з газет. Але немає жодного хлопця", - запевнила вона.

"Про те, що в мене є інший чоловік, я і сама дізналася з інтернету. Насправді одного разу я втомилася відповідати на розпитування журналістів і сказала: так, у мене є хлопець, ми з ним живемо вже чотири роки. Я мала на увазі сина...", - пояснила дружина Пономарьова "Комсомольській правді в Україні".

На питання, коли ж відбудеться остаточне розлучення зіркової пари, Вікторія лише натякнула:

"Скоро все завершиться, і ви все дізнаєтеся".

Тепер Пономарьов самостійно водить у кіно дітей від першої і від другої дружин

А наостанок жіночка повідомила, що з нею все гаразд.

"Зараз у мене все чудово: я зайнялася дизайном інтер'єрів, є пропозиції у модельному бізнесі, відкрила свій шоу-рум суконь. А Саша бачиться із сином, коли захоче..."

Нагадаємо, Вікторія та Олександр Пономарьови обвінчалися 26 серпня 2006-го року в римо-католицькому костьолі святого Олександра. На момент одруження Кусі було 20, а Сашкові - 33 роки. А 15-го лютого 2007-го року у пари народився син Олександр.

Фото "Сегодня", "Комсомольської правди в Україні" ,"Main People" та popsa.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів