Нагорний накрутив голоси за Міку Ньютон у фіналі Євробачення? Відео

20 червня 2011, 16:32

Скандали продовжують супроводжувати "Євробачення" навіть через місяць після його фіналу.

Журналісти ТВі стверджують, що українська представниця на конкурсі Міка Ньютон не випадково посіла 4 місце у його фіналі.

Мовляв, її продюсер Тимофій Нагорний не пошкодував грошей не лише на український відбірковий конкурс, але й розробив схему з накрутки голосів на самому "Євробаченні".

Журналісти знайшли групу "спеціально проінструктованих і профінансованих людей", яких, за їхніми словами, Нагорний відрядив у країни Європи зі спецзавданням.


Як розповіли чоловіки, вони мали штучно накручувати бали для Міки Ньютон, відправляючи тисячі смсок з декількох телефонних сім карток.

За їхніми словами, вони досі не отримали обіцяний гонорар за кількодобове безперервне голосування – 1 тисячу євро кожному.

"Кожна людина мала, приїхавши до країни, купити певну кількість карток, набрати людей, які допомагатимуть голосувати, і проголосувати за Міку Ньютон", - розповів один з учасників схеми Андрій.

"Кожен з нас повинен був відправити від 2000 до 3000 смс", - додав чоловік.

Журналісти також стверджують, що перемога дуету з Азербайджану, з огляду на легкість здійснення таких махінацій, теж виглядає сумнівною.

Фото Livestory.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів