Нагорний накрутив голоси за Міку Ньютон у фіналі Євробачення? Відео

Понеділок, 20 червня 2011, 16:32

Скандали продовжують супроводжувати "Євробачення" навіть через місяць після його фіналу.

Журналісти ТВі стверджують, що українська представниця на конкурсі Міка Ньютон не випадково посіла 4 місце у його фіналі.

 

Мовляв, її продюсер Тимофій Нагорний не пошкодував грошей не лише на український відбірковий конкурс, але й розробив схему з накрутки голосів на самому "Євробаченні".

Журналісти знайшли групу "спеціально проінструктованих і профінансованих людей", яких, за їхніми словами, Нагорний відрядив у країни Європи зі спецзавданням.

Як розповіли чоловіки, вони мали штучно накручувати бали для Міки Ньютон, відправляючи тисячі смсок з декількох телефонних сім карток.

За їхніми словами, вони досі не отримали обіцяний гонорар за кількодобове безперервне голосування – 1 тисячу євро кожному.

"Кожна людина мала, приїхавши до країни, купити певну кількість карток, набрати людей, які допомагатимуть голосувати, і проголосувати за Міку Ньютон", - розповів один з учасників схеми Андрій.

"Кожен з нас повинен був відправити від 2000 до 3000 смс", - додав чоловік.

Журналісти також стверджують, що перемога дуету з Азербайджану, з огляду на легкість здійснення таких махінацій, теж виглядає сумнівною.

Фото Livestory.com.ua


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Євробачення 2011, Міка Ньютон, результати, новини, фото, відео

Шанси Міки Ньютон на "Євробаченні-2011" сміховинні?

У фаворитах "Євробачення-2011" у букмекерів ходять Франція, Ірландія та Естонія. Ставки на перемогу представника Росії приймаються як 25 до одного
Євробачення 2011, Міка Ньютон, результати, новини, фото, відео

Герман і "Євробачення", або Прикро, коли гроші перемагають талант

Герман заявила, що їй завжди було прикро, коли гроші перемагали талант. Так вона прокоментувала в ефірі каналу ТВі скандал навколо відбору на "Євробачення-2011"
Останні матеріали
Більше матеріалів