Зять Мороза ламав ноги за Тимошенко чи за своїх?

29 червня 2011, 16:23

Зять екс-спікера Олександра Мороза бізнесмен Давід Сарія опинився в епіцентрі скандалу. Після словесної суперечки на Форумі "Української правди" він буцімто жорстоко побив свого опонента Володимира Мнишенка.

Сам Сарія у коментарі ТаблоID свою причетність до кривавого інциденту заперечив. Тим часом "жертва розборок" досі у лікарні.

У понеділок на Форумі "Української правди" розігралася суперечка між двома дописувачами. Взаємними образами бурхливо обмінювалися зять Мороза Давід Сарія під ніком sportsman та Володимир Мнишенко під ніком Atas.

У ході сварки в інтернеті та по телефону чоловіки домовилися зустрітися того ж вечора для подальшого з‘ясовування стосунків. А вже за кілька годин на ФУПі з‘явилося повідомлення від дружини Мнишенка:


"Пише дружина Атаса. Володю побили битою. Він у лікарні з численними переломами і без свідомості. У нього вкрали гроші та телефон".

Після зустрічі з Давідом Сарією (праворуч) дописувач Форуму "Української правди" опинився в лікарні

У телефонному коментарі ТаблоID Володимир Мнишенко заявив, що напад на нього здійснив саме Сарія. Сам чоловік, за його словами, нині перебуває у лікарні швидкої допомоги з подвійним переломом правої ноги та саднами.

За словами потерпілого, сутичка із зятем Мороза в нього відбулася пізно ввечері по вулиці Лаврухіна, 9, що на Троєщині, поблизу автобусної зупинки. Саме туди, як стверджує Мнишенко, на чорному джипі підкотив Давід Сарія.

"Я навіть не встиг нічого (зрозуміти)... Він вистрибнув одразу з машини, наніс удар, забрав телефон, сказав: "Всю родину виріжу" - і поїхав", - сказав Мнишенко.

"Знаєте, був такий больовий шок, він мене і по обличчю вдарив..," - додав згодом чоловік. Втім, на уточнююче запитання, чи удар було зроблено битою, Мнишенко зізнався: "Я не бачив чим - адже було темно: з джипа вистрибує, одразу накидається... біль дуже сильний у нозі..."

Карету швидкої допомоги побитому Мнишенку викликали перехожі.

На думку Мнишенка, прикрий інцидент з ним стався через політику. За його словами, словесна перепалка на форумі "Української правди" почалася з теми зустрічі Тимошенко з її прихильниками під Печерським судом.

"Конфлікт передусім відбувся, бо вони почали ображати прихильників Тимошенко, відкрили гілку (на Форумі), я за них заступився, посипалися образи", - надав свою версію Мнишенко.

На питання, чи дозволяв собі Мнишенко образливі висловлювання на адресу сім‘ї Давіда Сарії чи представників грузинської національності, чоловік запевнив, що "ні, такого не було": "Про образу на рахунок сім‘ї - можете навіть не сумніватися! - і мови навіть не йшло, і близько такого не було".

Сарія погрожував "вирізати родину" свого "кривдника"?

Також чоловік зазначив, що після інциденту Сарія із ним на контакт не виходив.

"Ні, не зв‘язувався, він же тепер не знає мого нового номеру телефону. Старий забрав, а дружина купила новий телефон, новий номер", - пояснив він.

У середу, за словами Мнишенка, він подав заяву щодо побиття до міліції. Тепер чоловік домагатиметься порушення кримінальної справи. А от про компенсацію моральних збитків Володимир, як він запевнив, ще не думав, але швидше за все щось таки вимагатиме.

"Я на 5 місяців виключений з активної діяльності", - пояснив чоловік, який на запитання про рід діяльності назвав себе просто "юристом".

Операція на зламаній нозі у Мнишенка відбудеться тільки у четвер 30-го червня. Після того якийсь час він муситиме провести у гіпсі.

Водночас Давід Сарія у телефонному коментарі ТаблоID заперечив свою причетність до побиття Володимира Мнишенка. Втім, те, що зустріч і сварка таки відбулися, він не відкидав.

"Він (Мнишенко-Atas) зателефонував мені, "забив" зустріч. Я приїхав, а він п‘яний до поросячого вереску. Так, словесна перепалка була, але того, що описують на форумі - мовляв, вискочив, побив битою, зламав дві ноги, три руки... - це дійсності не відповідає", - запевнив зять Мороза.

За словами Сарії, Мнишенко дозволив собі образи на адресу його сім‘ї та грузинів.

"Все почалося на гілці Форуму "УП". Atas почав ображати грузинів, називаючи їх гризунами, тощо. Але ж такі словесні суперечки на форумах - річ звична, я цьому не надав значення. Але коли починають полоскати теми сімейних стосунків, це вже переходить межі дозволеного. Він мені зателефонував і сказав: "Якщо ти хочеш, під‘їжджай, поговоримо", - переповів зять Мороза.

Сарія дивується, чому його опонент з переломом опинився у лікарні

За словами Сарії, його зустріч із Мнишенком відбулася близько 22.30.

"Після суперечки ми розбіглися. Я сам дивуюся - у чому ж там проблема, і як він опинився у лікарні із двома переломами. Я спершу думав, що це якісь плітки, а тепер дивлюся - про це всі пишуть", - вів далі Сарія.

"Ну, подивимось. Мені хочеться дізнатися, чи зробили йому аналіз на вміст алкоголю у крові", - додав Сарія.

Варто зазначити, що у вечір інциденту, 27-го червня, на Форумі "Української правди" у ході сварки користувач під ніком sportsman (Давід Сарія) написав на адресу користувача Atas (Володимира Мнишенка): "Я можу биту в голову відправити, мені це легше зробити..."

Втім, і Мнишенко без зайвої делікатності називав Сарію "гнилим гризуном".

О 23:42 - теоретично вже після зустрічі із Мнишенком - на форумі Сарія, маючи на увазі Атаса, написав: "Настрій у нього чудовий.., я так думаю...:)"

Після цього о 02:39 із повідомленням про побиття чоловіка на форум під ніком Atas написала буцімто дружина Мнишенка.

Фото "Story", "Main People", "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів