Зять Мороза визнав, що травмував чоловіка, а потім передумав?

1 липня 2011, 15:02

Зять екс-спікера Мороза Давід Сарія зустрівся із Володимиром Мнишенком, з яким напередодні посварився і якому, за словами останнього, зломав ногу. Мнишенко стверджує, буцімто Сарія визнав, що наніс йому травму. Водночас зять Мороза факт побиття чоловіка заперечує.

Про це обидва фігуранти скандалу, який з інтернету перемістився у реальність, розповіли у коментарі ТаблоID у п‘ятницю.

Вранці 1-го липня зять Олександра Мороза прийшов "провідати" Володимира Мнишенка у лікарні. При цьому у палаті були присутні й інші люди, тому цього разу спілкування Сарії та Мнишенка, за словами останнього, відбулося у цивілізований спосіб.

"Виглядало так, наче він хоче попросити вибачення", - пояснив юрист Володимир Мнишенко, який вже чотири дні перебуває у лікарні з переломом правої ноги.


"Я так зрозумів, що він поїхав на допит до слідчого, і на цьому поки все скінчилося", - додав потерпілий.

За словами Мнишенка, Сарія визнав свою провину - той факт, що саме він завдав Володимиру удар по нозі.

"Але ж при свідках визнав, що це він завдав травму, що це він (мене) побив", - наголосив Мнишенко.

Сарія (на фото) провідав побитого форумчанина Мнишенка у лікарні

До слова, сам Давід Сарія факт зустрічі із Мнишенком у лікарні цієї п‘ятниці заперечувати не став.

"Так, я під‘їхав, переговорив із ним", - підтвердив Сарія у телефонному коментарі.

На запитання, з якою метою Давід приїхав до хворого, чоловік Руслани Мороз пояснив:

"Проговорити, з‘ясувати, що за ситуація мала місце, і нормально вийти з цього становища".

"І він начебто нормально зреагував. Ну, ми так, про своє нібито поговорили по цій ситуації, і він начебто нормально сприйняв", - додав згодом бізнесмен.

Коли кореспондент ТаблоID попросив Сарію прокоментувати репліку Мнишенка, буцімто Сарія визнав свою провину у його побитті, Давід відповів так:

"Ну, давайте я з ним зустрінусь і переговорю. Це мої питання з ним. І, знаєте, я не хочу забігати наперед, щоб робити певні заяви... Я нібито нормально із ним переговорив, і він начебто нормально сприйняв усе це".

На уточнююче запитання "То ви його били чи ні, ви завдали Мнишенку (удар)?" Сарія запевнив:

"Ні, я його не бив. Річ у тім, що говорять, ніби вискочив із битою, туди-сюди..., сказав "заріжу-переріжу всіх"... - я не робив цього".

Сарія: "Я його не бив"

За словами Сарії, він має намір ще раз зустрітися і переговорити з Мнишенком перед тим, як казати щось пресі. Також бізнесмен наголосив, що перепалка відбулася тільки на словах.

Зазначимо, 30-го червня Володимира Мнишенка, якому Сарія буцімто зламав праву ногу тупим предметом, прооперували.

"Пройшла (операція). Все нормально, йду на поправку", - поділився Мнишенко.

За словами чоловіка, йому чотири місяці доведеться ходити у спеціальному апараті, який має утримувати ногу у нерухомому положенні та сприяти правильному зрощуванню кісток.

"А "спицю" взагалі за рік знімуть... До нормального життя можна повернутися десь за півроку. Ну як до нормального... ходити з паличкою ", - зауважив він.

"У лікарні ще з місяць бути. Якщо заживе рана, то, може, й раніше додому поїду, вдома буду лікуватися", - сказав Мнишенко.

Наразі ж чоловік залишається у столичній Лікарні швидкої допомоги.

Як відомо, ввечері 27-го червня на Форумі "Української правди" у ході сварки користувач під ніком sportsman (Давід Сарія) та користувач Atas (Володимир Мнишенко) побили горщики.

Після словесної перепалки в інтернеті чоловіки домовилися з‘ясувати стосунки на зустрічі в реальності. Зустріч відбулася, але мала плачевні наслідки. Після неї один із фігурантів "розбірок", Володимир Мнишенко опинився у лікарні з переломом.

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів