Франчук - екс-дружині: У тебе так заведено – бійки, мати, зради

11 червня 2012, 19:13

Колишній зять Леоніда Кучми вже з‘ясовує стосунки з екс-дружиною у соцмережах. Ігор та Тетяна Франчуки влаштували словесну перепалку на сторінці свого сина Ярослава у Facebook.

8-го червня колишнє подружжя Франчуків ледь не перегризлося за синів публічно. І хоча їхній діалог із Фейсбуку був видалений, ознайомитися з ним можна і зараз.

Докоряючи одне одному батьки Саші та Ярослава Франчуків сперечалися, хто кого бив, хто кому зраджував, і хто з них люблячий, а кому треба лікуватися.

Нижче ТаблоID наводить текст діалогу Франчуків.


Батьки Саші та Ярослава зчепилися у Facebook

Ігор Франчук: Саша, якщо ти прочитаєш - знайди шанс зателефонувати мені або Ярославу. Тебе ж ніхто не буде за це карати. Будь ласка. У нас квитки на ігри, я дуже сподіваюся, що тебе відпустять з нами. Чекаємо.

Тетяна Франчук: Припини видаляти мої повідомлення, вигадник і фантазер! Викрав дітей, не даєш можливості жити дітям разом, нероздільно від мами і брати участь у процесі виховання.

Тетяна Франчук: Саша дуже сумує за Ясею, дай можливість дітям жити разом з мамою, і бери участь у їхньому вихованні.

Тетяна Франчук: Тебе ж народила мама, жінка, зрозумій ти мене, ну не можу я жити без своїх діток.

Тетяна Франчук: Ігоре, ти позбавив мене та Ярослава спілкування на 4 місяці, схаменися, адже ти людина, навіть звірі у природі так не чинять – поверни мені сина.

Ігор Франчук: Наш син сам прийняв рішення. І Саша теж хотів жити зі мною. І жити у Києві. І вчитися разом з Ясею. Ти їх роз‘єднала, не я. І ти Сашу закрила, а з Ясею не хочеш сама спілкуватися. Тому годі брехати, годі вже платити скрізь і купувати суди та ЗМІ. Тобі ніколи діти не потрібні були. Ти жила у своєму світі. А якщо гроші скінчилися – то до чого тут наші сини. Знайди інший спосіб отримувати гроші у чоловіків. Не за рахунок моїх синів. Вони вже втомилися.

Тетяна Франчук: Маніпулювати розумом ти, звісно, майстер, а дітей викрав ти, роз‘єднав і знущаєшся над ними! Бандитські прийоми залиш при собі, поважай моїх дітей і навчися поважати жінок.

Ігор Франчук: І якщо ще раз піднімеш руку на дітей, то я тоді всім розповім, яка ти мати.

Тетяна Франчук: Твоя поведінка не зовсім адекватна, а втоя брехня вже не цікава – вигадуй далі свої вигадки і сходи-но ти все ж до лікаря.

Ігор Франчук: Бий свого чоловіка, свою матір, а дітей лиши у спокої. Це не їхня проблема, що в тебе так заведено – бійки, мати, зради тощо.

Тетяна Франчук: Відібравши дитину у мами, налаштувавши його проти його волі, це не добре, не йди проти природи, вона жіночої статі.

Тетяна Франчук: Це ти їх б‘єш, брехун.

Тетяна Франчук: Це ти Юлі зраджуєш.

Тетяна Франчук: Я усім розповім сама все скоро, ніхто тебе не боїться.

Ігор Франчук: Я чекаю Сашу. Я постараюся переконати Ярослава, що все, що ти робила раніше, - це у минулому. І ти станеш іншою. Станеш турботливою мамою, а не такою, як бувала раніше.

Тетяна Франчук: Знову маніпуляція розумами, вже нецікаво! Іди до лікаря!

Ігор Франчук: Яся наляканий твоєю поведінкою. Він боїться, що ти його ізолюєш, як Сашу, на три місяці. Він боїться, що не витримає цього.

Ігор Франчук: Вибачся перед сином. Попроси пробачення за приниження, за його сльози у школі і Домосфері, коли ти привела бандитів його відібрати проти його волі. Хоч раз запитай, як його справи? Як його здоров'я? Про що він мріє! Він від тебе крім погроз нічого не чує.

Ігор Франчук: Думай, якщо ще в змозі це робити. Ще раз відбудеться насильство над дітьми, протиставлення одного перед іншим - я не зможу тебе відбілити перед ними. Вони мені припинять вірить, що ти хороша мати.

Тетяна Франчук: Ігоре, годі брехати! Насильство ти чиниш над дітьми, припини, схаменися, заспокойся!

Тетяна Франчук: Тобі, може. Потрібні гроші? Бо ти всюди про це пишеш.

Ігор Франчук: Я до тебе, Таню, звертаюся! Які розуми з маніпуляціями? Ти мене ніяк не цікавиш. Мене хвилює тільки, як і що ти закладаєш моїм дітям. Мене не влаштовує, що вони кажуть: а чому ви з Юлею ніколи не б'єтеся! Мене не влаштовує, що вони знають від тебе всі слова, які хлопчики дізнаються тільки в Армії. Мене не влаштовує, що ти їх повсякчас ростила для себе, для свого Его. Вони не твоя власність.

Тетяна Франчук: Ти помиляєшся.

Ігор Франчук: Я маю рацію! А ти це можеш не приймати. Але час - найкращий лікар. На добраніч.

Ігор Франчук: Бережи Сашу. Не дай йому втратити себе у твоєму власному світі. Життя, яке ми йому дали, набагато краще за твої дитячі страхи, невпевненість у майбутньому, гонитву за задоволеннями. Він мужчина. Майбутній батько. Не вбивай в ньому це.

Тетяна Франчук: Я маю рацію у всій своїй брехні! Як скажеш!

Ігор Франчук: Рік тому, літо 2011:

Перша португальська історія сталася досить примітивно. Я приїхав у гарне місце Квінто де Лаго, де багаті англійці побудували гольф-поля з віллами. Є там в цьому оазисі добробуту і багаті португальці з їхніми українськими дружинами. А у дружин цих є діти, за якими і приїхав тато згідно домовленостей.

Перший приїзд рік тому пройшов швидко, мама Таня привела дітей в готель і вони з порога заявили - ми хочемо бути з мамою, нас не чіпай, ти поганий і маму ображав і навіть начебто бив.

Я попросив поговорити з дітьми наодинці, і як тільки вони почали розморожувати і говорити нормально, як завжди, увірвалася в кімнату мама і з криком - маму вбивають, намагалася зарядити мені у всі больові точки.

Я поїхав відразу в аеропорт після того, як діти врятували маму, і вона їх, весело посміхаючись, відвезла на кабріолеті. Зі словами - Знай наших, а то і до в‘язниці сядеш, це тобі не Київ, і ти тут ніхто.

Через рік за наполяганням директора школи, де діти навчалися як weekly borders, і виникали періодично бійки і погоні за дітьми у стінах школи - хто перший забере, було укладено угоду з графіком проведення дітьми вихідних і канікул з батьками.

Тато приїхав за дітьми до Португалії знову і був впевнений, що якщо є юридичний документ, з підписами юристів, то передача відбудеться у точно зазначеному місці і в строк. Все-таки їхати кілька тисяч кілометрів хоч і у гарне, але таке чуже місце, не кожен день виходить. Але історія знову повторилася.

Правда, тут вже брав участь і португальський чоловік Тані, дуже хороший хлопець, але він, поїхавши на щойно куплену Тані та дітям віллу, привезти дітей - повернувся з порожніми руками. Мовляв, втекли діти хто куди, а поруч гольф-поля, спробуй тепер знайди. Нічого що щойно він поїхав, то мама Таня тут же дала команду бабусі Варварі дітей не віддавати, хай навіть на очі Мануелю не трапляються.

До речі, Мануель хороший, йому теж дістається, за словами дітей, але за любов треба платити. Коротше, дітей так і не віддали, самі не хочуть, оскільки у них на татовий час все вже сплановано - яхти, паті, подорожі.

І довелося виїхати ні з чим додому в Крим, де дітей чекав побудований за їхнім же проектом маленький tree-house на дереві (мама їм пояснила, що в цьому будиночку вам доведеться жити, великий будинок весь зайняла 1,5 річна сестричка), собаки, друзі зі старої школи...

Тетяна Франчук: ТИ З ГЛУЗДУ З‘ЇХАВ! ФРУНЗЕ 103, негайно.

Нагадаємо, після скандального розлучення своїх батьків, Олександр та Ярослав Франчуки живуть нарізно. Старший брат Сашко – із матір‘ю Тетяною, а молодший, Ярослав, - з батьком Ігорем.

Колишні чоловік та дружина постійно воюють за дітей, хоча у обох вже є нові другі половинки. Ігор живе із бізнесвумен Юлією Польсьвою, яка півтора роки тому народила йому дочку Лізу. А Тетяна вийшла заміж за португальця Мануела Алвеса.

Скрін-шоти діалогу та фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів