Екс-дружина Власенка вибиває аліменти з Окунського. ВІДЕО

6 вересня 2012, 11:58

Колишня дружина відомого баскетболіста Олександра Окунського і БЮТівця Сергія Власенка – жінка небезпечна. Щойно в Наталі Власенко поменшало судів по аліментах і майну із захисником Юлії Тимошенко, вона взялася за свого першого чоловіка. Наталя подала на аліменти від Олександра Окунського на утримання двох їхніх спільних синів.

Наталя стверджує, що Окунський роками не допомагав їй і дітям ані копійкою.

У той же час сам баскетболіст та його нинішня дружина Маріанна Окунська кажуть, що Олександр допомагав завжди, просто неофіційно і без розписок, а синам після розлучення залишив 5-кімнатну квартиру в центрі Києва.

"…Я і мої сини обурені. Їхній батько не платив ані копійки аліментів понад 8 років. Хлопчики виросли, і мені важко самій утримувати всіх дітей. Я подала на ЗАКОННІ аліменти", - написала на своїй сторінці у Facebook Наталія Власенко (у дівоцтві Сокіл), яка досі позиціонує себе у соцмережі як Окунська.


До слова, цікаво, чому попередні 8 років відсутність "офіційної", через суд допомоги від Окунського його екс-дружину не турбувала так, як тепер.

Наталя Власенко, яка народила чотирьох дітей від трьох різних чоловіків, згадала про свого першого. Тепер жінка через суд бореться за аліменти на утримання старших синів

За словами тусовщиці, яка є мамою чотирьох дітей, тепер від Окунського вона має отримувати по 10 тисяч гривень щомісяця.

"Суд ознайомився з усіма легальними і нелегальними доходами Окунського, врахував нестандартні дані синів і присудив йому виплачувати аліменти за 5 000 гривень на кожного, що адекватно відносно витрат на них. Це РІШЕННЯ СУДУ", - написала вона.

Однак, як стверджує Наташа, батько її синів не погоджується із постановою суду і оскаржує рішення через апеляцію.

"Реакція вразила! Батько "зробив" довідку про доходи у 4 000 гривень і подав апеляцію. Але паралельно поліз в телевізор, публічно звинувачуючи мене в матеріальній ненаситності, хоча ми за 8 років не бачили допомоги ні в чому.... Хіба батько не повинен утримувати своїх Дітей??? Друзі, хіба немає такого закону?" – поскаржилася у соцмережі Наталя.

Суд зобов'язує Олександра Окунського виплачувати по 10 тисяч гривень екс-дружині на дітей щомісячно. Але він зробив довідку, згідно з якою заробляє лише 4000

Тим часом в ефір програми "ТСН. Особливе" вийшов сюжет, в якому Олександр Окунський на камеру дає коментарі стосовно аліментів на старших дітей.

Так, колишня зірка баскетболу запевняє, що не проти сплачувати офіційні аліменти, але 10 тисяч гривень – це майже втричі більше за його офіційну постійну зарплатню у Федерації баскетболу України.

Окрім того, Олександр зауважує, що під час винесення рішення судом не були враховані інтереси його сім‘ї.

Що ж до нарікань колишньої дружини, буцімто він роками не допомагав синам, то Окунський зауважив, що при розлученні залишив чималу квартиру в центрі Києва його спільним з Наташею дітям.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Як відомо, про своє рішення подати на аліменти від Олександра Окунського Наталя Власенко оголосила ще в березні.

ТаблоID зв‘язався із самим Олександром Окунським та матір‘ю двох його молодших дітей. Сам баскетболіст лише запевнив, що своїх старших синів любить. А його дружина Маріанна Окунська підтвердила, що чоловік своїм старшим хлопцям, Андрію та Ігорю, допомагав завжди, протягом всього часу після розлучення з першою дружиною.

"Аліменти Олександр не виплачує, але він із задоволенням їх буде платити… Саша завжди допомагав так. На жаль, він не брав жодних розписок і нічим документально це не підтверджено", - казала ще навесні Маріанна Окунська.

"Я можу сказати одне, підкреслити, що настільки благородно мій чоловік повівся після розлучення з цією особою, залишивши їй п‘ятикімнатну квартиру, новий автомобіль "Peugeot", стільки років давав гроші і не малі…" – додала нинішня дружина директора департаменту з розвитку баскетболу Федерації баскетболу України..

У сім'ї Олександра та Маріанни Окунських росте двоє малих дітей. А офіційно Окунський буцімто заробляє лише близько 4000 гривень. Не сильно розживешся...
Окунський з усіма своїми дітьми

Цікаво, що ще кіілька років тому Наталія, на той момент Сокіл, буквально співала дифірамби своєму ексу Окунському.

В інтерв'ю одному з видань жінка запевняла, що її колишній чоловік Олександр підтримує її морально і матеріально, і що їй із ним пощастило.

В одному з інтерв'ю Наталя запевняла, що Окунський після розриву допомагає їй "морально і матеріально"
А ще Наташа стверджувала, що ніколи не зможе сказати, що її колишній чоловік - поганий

Нагадаємо, у шлюбі з Олександром Окунським Наталія (нині Власенко) прожила близько 10 років. Вона народила йому двох синів – Андрія та Ігоря. Розлучення ж пари відбулося буцімто через те, що Наталя зрадила Окунського із його власним другом Дмитром Приходьком, від якого і народила дочку Марусю.

Згодом Наталя вийшла заміж за адвоката Сергія Власенка, від якого народила дочку Поліну. Втім, і тут сімейне життя не склалося. Ще донедавна тривали суди по розподілу майна та призначенню аліментів на спільну дочку Власенків Поліну.

Тим часом Окунський одружився вдруге. Його нова дружина народила йому двох дітей.

Окунська проти Окунського. Хто має рацію, а хто винний?

Відео "ТСН. Особливе", фото з Facebook Олександра та Маріанни Окунських і Наталії Власенко, скрін з видання "Папарацці"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів