Джеджула повісить на "ВІА-Гру" Санту кримінал?

24 вересня 2012, 16:39

Лише після весілля "ВІА Гри" Санти Дімопулос, її колишній цивільний чоловік вирішив донести до людей свою правду. Так, якщо вірити шоумену Андрію Джеджулі, то нинішня дружина Володимира Самсоненка його ошукала і не раз.

Джеджула звинувачує Санту у підробці документів і незаконному вивезенні його дитини за кордон, підробці документів, а також у махінаціях із квартирою. Окрім того, популярний ведучий геть спростовує заяву чорненької "ВІА-Гри" про те, що він буцімто вкрав у неї машину.

За словами Джеджули, при розриві стосунків проблем у них з Дімопулос не було. Вони виникли пізніше, коли Санта порушила контракт з одним з українських каналів. Через це її майно заарештували. Потрапила під арешт і спільна квартира, яку Андрій повністю викупив у колишньої цивільної дружини, підписавши з нею договір.

"У нас були цивільні відносини і у нас немає шлюбу. Спільне проживання. Я віддав половину вартості за квартиру, коли ми прийшли реєструвати квартиру в БТІ з'ясувалося - вона в арешті. Моя квартира лежить вже 10 місяців у арешті", - розповідає Андрій сайту "ТСН".


Адвокат Джеджули стверджує, що документ, який підписала Санта з Андрієм, це звичайне шахрайство. Адже жінка продавала свою частину квартири вже знаючи, що вона арештована.

Джеджула нарікає, що Санта провела шахрайську операцію. Фото "ТСН"

"Якщо на сьогоднішній день ця ситуація не вирішиться, то ми будемо теж звертатися до Печерського райвідділу про порушення кримінальної справи за фактом шахрайства. Тобто людина свідомо йшла на злочин підписуючи цей договір", - розповідає адвокат шоумена.

Окрім того, Джеджула стверджує, що його колишня цивільна дружина Санта здійснила більш тяжкий злочин. Шоумен звинувачує співачку і модель у тому, що вона підробила документи, аби вивезти їхнього спільного сина Даніеля за кордон.

"Мій підпис - це просто прізвище прописом. Моє прізвище Джеджула. А тут написано "Джиджула". Вгадайте, я як власник прізвища написав би "Джиджула". Це раз! Джеджула Даніель Андрійович виїжджає... Зараз я подивлюся, на кого виписано цей супровід… у супроводі його матері Дімопулос Хрисантія Янісівни, а вивозила Людмила Іванівна (мама Санти). Друге порушення. Повернулися вони 20-го числа разом з мамою. Ок. Мама є. 15 вересня по 19 вересня. Повернулися вони 20 по документах", - каже Джеджула.

Андрій припускає, що через такі дії Санти, одного разу він буде змушений розшукувати сина через Інтерпол.

"Мій син Джеджула Даніель Андрійович - громадянин України. Я хочу, щоб він жив на Україні і мав можливість цілковитого доступу як до мене, так і до його мами на законних підставах. Це все, що мені необхідно. Більше я нічого не хочу. Я сподіваюся, що дурість не здійсниться і мені не доведеться розшукувати дитину через Інтерпол", - каже шоумен.

Андрій звинувачує Дімопулос у підробці документів для вивезення сина за кордон. Фото "Комсомольської правди в Україні"

"На мою думку, це мажорне свавілля! Санта Дімопулос підробила нотаріально завірений дозвіл батька свого сина на виїзд. Тим самим вона порушила три статті закону: незаконне переміщення дитини через кордон, підробка нотаріально завіреного документа і використання підробленого документа. Ми звернулися із заявою до міліції. На сьогоднішній день вирішується питання про порушення кримінальної справи..." – повідомила адвокат Джеджули.

Як пише "Комсомольська правда в Україні", 10 місяців тому Джеджула і Дімопулос укладали договір про розділ майна. Тоді адвокат шоумена наполягала, щоб був укладений і договір про утримання дитини - 4-річного Даніеля Джеджули. Втім, договір так і не уклали. Андрій сказав, що вони з Сантою і так мирно вирішують питання стосовно дитини.

Але при цьому тепер Джеджула нарікає, що зустрічатися з сином йому ставало все складніше. А 2-го вересня, коли він святкував свій день народження, побачити дитину йому не вдалося.

"Санта його мені просто не дала! Я покликав гостей до себе на дачу, всі вони були з дітьми, і тільки я - без улюбленого сина. Ви уявляєте, який в мене був настрій", скаржиться Джеджула.

"Зараз мені приписують якісь емоційні сплески з приводу колишньої дружини, мовляв, я досі ревную її. Сьогодні я не відчуваю до неї жодних емоцій, навіть ненависті. У мене є все - будинок, друзі, кохана жінка. Все, чого я хочу від Санти, це бачити свою дитину. Якщо у нас не виходить домовитися, значить, я буду зустрічатися з ним за графіком. Заяву до опікунської ради я вже подав", - резюмував шоумен.

Фото з Facebook Джеджули

До того ж Андрій Джеджула спростував, що він викрав у Санти, своєї екс-пасії, автомобіль, який колись сам й і подарував. Нагадаємо, про це раніше заявила Дімопулос на своїй сторінці в одній із соцмереж.

"На цьому автомобілі їздила мати Санти. Не розумію, чому я повинен надавати свій автомобіль своїй тещі, яка нею так і не стала. Так, я забрав його, але не в день весілля і не потай", - стверджує Андрій.

"Машина завжди належала Андрію Джеджулі. Ніколи він її не дарував", - розповідає адвокат Андрія Юлія Балюк.

При цьому Джеджула продемонстрував техпаспорт авто "Mazda 3", який значиться на ньому, а крім того, є кредитним.

Нагадаємо, роман Санти та Андрія тривав кілька років. У 2008-му Дімопулос до того ж народила шоуменові сина Даніеля. Втім, поява дитини не стала приводом для одруження. А навесні 2010-го року Андрій Джеджула повідомив ТаблоIDу, що вони з Сантою Дімопулос розійшлися.

А як все добре починалося. Санта й Андрій років 4-5 тому. Скрін розвороту журналу "Hello" з Live Journal

Згодом, 18-го вересня 2012-го року Дімопулос нарешті вперше в житті вийшла заміж. Її чоловіком став Володимир Самсоненко, пасинок екс-глави Фонду держмайна Валентини Семенюк.

Тим часом, у житті Андрія Джеджули теж з‘явилося нове кохання. Причому, як дехто відзначає, нова дівчина ведучого напрочуд схожа на його колишню цивільну дружину.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів