Кароль бачить у Лободі тупість, а Свєта в Тіні - наклепницю

12 листопада 2012, 10:40

"Зла і агресивна" Світлана Лобода звинувачувала "наклепницю" Тіну Кароль у крадіжці.

Про це йшлося у недільному ефірі програми "Світське життя", пише сайт "ТСН".

Давно відомо, що між Лободою та Кароль свого часу проскочила чорна кішка. Як з‘ясувалося нині, історія неприязні між співачками сягає часів їхньої спільної роботи над одним з мюзиклів.

Як згадує Кароль, Світлана, з якою вони тоді ділили одну гримерку, звинуватила Тіну у крадіжці.


"Ми були у мюзиклі "Екватор" і ще тоді була від неї (Лободи) така неприязнь. Вона мене, здається, звинуватила, що я у неї чи тіні вкрала чи щось таке, хотіла просто бути сама у гримерці. Але продюсери мюзиклу сказали, що це дурня", - розповіла Кароль.

За словами Кароль, Лобода звинувачувала її у крадіжці

У свою чергу Лобода не залишилась у боргу. Вона пригадала, що у колективі "Екватору" Тіна виконувала роль кляузниці.

"У нас було дуже багато конфліктів в колективі, тому що є такі люди, яких називають "наклепниками", які вносять розбрат у колектив. Ось Тіна тоді й була такою людиною", - запевнила Лобода.

А каталізатором до поновлення агресії між співачками стало вокально-розважальне шоу, де зірки мають змагатися одна з одною за юні таланти.

Також Кароль розповіла, що не розуміє як у "злої та агресивної" Лободи може "повертатись язик" говорити про діяльність Тіни кривдні речі. Кароль сказала, що вбачає в цьому лише "невихованість та жіночу тупість".

Тим часом Світлана Лобода не підтримує іміджу "білої та пухнастої", якого, на її думку, дотримується Кароль. Окрім того, Свєта зауважила, що вважає, що останній рік Тіну переслідують самі творчі невдачі – у музиці, кліпах і всьому іншому.

Лобода віднесла Тіну Кароль до категорії "наклепників", які вносять розбрат у колектив

А ще у коментарі телеведучій Катерині Осадчій Тіна Кароль зізналася, що мріє про кіно і, можливо, навіть поголилася б наголо заради кіноролі.

"Про кіно я дійсно мрію і думаю, ця мрія обов'язково здійсниться, тому що я можу бути різнобічною…На початку своєї кар'єри я грала і співала у театрі, у київському Молодіжному театрі. Я була актрисою, на ставці, щоб ви розуміли", - розповіла Тіна.

Стоп-кадри відео "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів