Власенко вигнав Окунську, а вона написала відкритого листа

18 лютого 2013, 11:44

Недовго тривало перебування Наталії Окунської з дітьми у будинку адвоката Сергія Власенка.

У ніч з 15-го на 16-те лютого Власенко виставив з помешкання свою колишню та її дітей.

Вона у відповідть написала розлогого відкритого листа, який опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, 1-го лютого Окунській вдалося потрапити в будинок Власенка, половина якого належить їй. Втім, за два тижні адвокат вигнав свою екс-дружину.


"Вночі з п'ятниці на суботу увірвався п'яний колишній з озброєною охороною, розпускаючи не тільки свою мову, але й руки... Усе знято на відео і зафіксовано в міліції. Нехай колишній і тут спробує викрутитися!" – написала Наталя у соцмережі.

Окунська не на жарт розлютила Власенка

"Після "ведмедів", які за ними стежили, і "шкідливого променя, спрямованого на його вікна", я не здивуюся, якщо він скаже, що виганяв "прибульців", що напали на будинок! Може в'язниці він не заслужив, але дурка по ньому точно плаче", - додала Окунська.

Тут варто зауважити, що історія з ведмедями є "джинсою" одного з інформаційних агентств. А ось всюдисущій Наталці варто було б це знати.

Повідомивши про вчинок Власенка, Окунська, вочевидь, одразу ж сіла писати відкритого листа керівництву "Батьківщини", посилаючись на матеріал, надрукований на їхньому сайті.

Власенко увірвався до свого ж будинку та силою вигнав Окунську

Немає сенсу наводити весь текст, а лише деякі найцікавіші фрагменти.

"Я вкрай здивована, що моя побутова суперечка з колишнім чоловіком, нардепом від вашої партії, перейшла у політичну площину", - розпочала своє звернення Наталка.

Далі вона заявляє про те, що її розбірки з Власенком ніяк не стосуються політики.

"Також хотіла б уточнити, що малося на увазі під вашою заявою: "... Наталія Окунська, чия репутація добре відома всій країні."? Чи було це офіційною заявою вашої партії або писалося це базарною бабою на кухні в комуналці? Чи повинна я сприймати це позитивно чи негативно, щоб реагувати відповідно?", - обурюється Окунська.

"Батьківщина" згдала про репутацію Окунської

"Хотіла б зупинитися на вашому постійному твердженні про нібито швидке ухвалення рішень по моїх позовах проти колишнього чоловіка… За перші два роки після нашого розлучення було подано понад десять позовів проти мене, один абсурдніше іншого… Хронологію і швидкість прийняття рішень за позовами можна з легкістю простежити. І цей час "правління" вашої партії до якої належить мій колишній чоловік, один з лідерів вашої партії", - пише Окунська.

"І я не пригадаю скарг з вашого боку на швидкість і несправедливість прийняття рішень проти мене судами різних інстанцій, незважаючи на мої неодноразові звернення до всіх, включаючи Юлію Володимирівну Тимошенко, допомогти багатодітній матері відстояти свої права..." – зауважує екс-модель.

І ще: "...Їй регулярно надається доступ до ефірів центрального телебачення та суспільно-політичних ток-шоу, хоча вона не має ніякої політичної важливості...." Ви праві! Я не маю ніякої політичної важливості, але, як ви сказали, ток-шоу є не лише політичними, але й громадськими. А я вважаю себе невід'ємною складовою цього суспільства", - заволає Окунська.

"І завдяки своєму багаторічному досвіду боротьби проти побутового насильства, проти безправ'я "слабкої" статі в нашій країні, виступаючи за права жінок і дітей, маю щастя бути голосом, як мінімум 15-ти тисяч людей, що стежать за моїм життям в соцмережах", - наголошує Наталія.

"І останнє. Сприймаю багаторазові заяви вашої партії на мою адресу, як неприкриту загрозу мені і моїй родині, дискредитацію моєї особистості, приховування незаконних дій деяких громадян, що належать до вашої партії і попереджаю, що буду змушена звернутися до Європарламенту з відповідною заявою щодо захисту честі та гідності жінки та матері", - підсумовує жіночка.

Фото з Facebook Окунської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів