Окунська: Перекажіть Власенку, щоб він ішов у дупу

5 лютого 2013, 17:00

Скандальна екс-дружина адвоката Сергія Власенка Наталія Окунська – жіночка дуже наполеглива і від свого не відступає.

Ще влітку вона поставила за мету відібрати у колишнього половину його розкішного будинку. І попри усі перешкоди, їй нарешті вдалося увійти всередину помешкання юриста Юлії Тимошенко.

Причому, Наталка прихопила із собою усіх 4-х дітей.

Про першу частину цієї пригоди йдеться у сюжеті програми "Гроші".


1-го лютого Окунська у компанії дітей та помічників взяла штурмом будинок Власенка.

Половина цього маєтку належить Окунській за рішенням суду

"Будь-яка людина, яка втрачає свої ключі, випилює замок і встановлює новий. На жаль, Власенко мені не залишив дублікат ключів. У мене є не лише рішення суду, у мене є і свідоцтво про реєстрацію. Рівно половина будинку належить мені", - продовжує наголошувати Наталка.

Окунська, як танк, йде до мети

Отже, за допомогою болгарки одні з дверей було розпилено.

"Я готова псувати свою половину дверей, і вже ось до такого маразму ми доходимо. Я змушена заходити вже якимись варварськими методами..." – каже Окунська.

Двері просто розпилили болгаркою

Востаннє вона була в будинку ще років 5 тому, коли вони з Власенком жили разом. Помешкання на 800 квадратних метрів майже у самому центрі міста Наталка будувала разом з тоді ще чоловіком.

Всередину будинку Окунська пройшла через гараж, в якому знайшла свій зниклий "Subaru".

"Понад усе мене вразило те, що відчинивши гараж, ми знайшли там мою "Subaru", яка два місяці тому зникла. Пан Власенко подарував її мені 8 років тому, записав техпаспорт на себе, а потім вона зникла вночі у невідомому напрямку. І враховуючи те, що тепер вона знайдена, тепер ми будемо її ділити точно так само, як ділили будинок і половину його "Lexus", - заявила жінка.

Окунська налаштована знову йти до суду, щоб поділити "Subaru"

"І зараз пану Власенку інкримінується крадіжка, тому що окрім речей, там були також мої права, які він не повернув. На жаль, у гаражі машина стояла вже пуста", - додала Окунська.

Цікаво, що коли виламували двері, то ніхто цього не чув. І лише у дворі будинку раптом з'явився охоронець та почав чинити опір.

Однак Окунська не розгубилася.

"Передайте Сергію Володимировичу, щоб він пішов у дупу. Я в цей будинок сьогодні зайду. Ви ж розумієте, що двері складаються з 2-х половин і одна з них - моя. Цей ліхтар, цей ґанок, кожне друге вікно, яке я можу розбити і зайти в будинок", - заявила Наталка.

Окунська на очах у доньки послала Власенка в дупу
"Половина двері - моя", - казала Наталка

Зайшовши до помешкання, Окунська дала команду дітям: "Швидко по своїх дитячих! Хутчіш".

Донька Окунської та Власенка Поліна роздивляється ванну

Далі події стали ще цікавішими. Виявилося, що останній рік будинок Власенка орендує депутат від "Батьківщини" Сергій Пашинський.

"Більше року тому я це житлове приміщення орендував у такого собі громадянина Власенка. У незавершеному такому вигляді", - пояснив свою появу квартирант.

"Я буду змушений реагувати згідно чинного законодавства на дії осіб, які о 8 вечора увірвалися на подвір'я, пошкодили майно", - заявив депутат.

Пашинський запевнив, що відреагує на дії Окунської

Щоправда, договір оренди Пашинський показати не зміг.

Тим часом Окунська продовжила безперешкодну екскурсію оселею.

Елементи інтер'єру помешкання Власенка

Сергій Власенко того вечора так і не з'явився. Коментувати витівки своєї колишньої відмовився.

Стоп-кадри з відео "1+1"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів