Козловський: Я пахав на всіх

Вівторок, 9 квітня 2013, 11:34

Співак Віталій Козловський продовжує судитися зі своїм колишнім продюсером Ігорем Кондратюком і потрохи ділиться новими деталями їхнього конфлікту.

Так, за словами Віталіка, скандалу посприяла дружина Кондратюка, яка не схотіла, щоб співак мирно пішов від свого продюсера.

Крім того, в інтерв’ю програмі "Світське життя" Козловський заявив, що отримував менше, ніж 30 відсотків з концертів і "пахав на всіх".

Як і раніше, Віталій запевняє, що хотів піти від Кондратюка мирним шляхом. Але той думав інакше.

"Просто зрозумів, що я на іншому етапі свого життя, коли я мушу піти від цієї людини. Я хотів зробити це мирно, але ця людина вирішила поставити мене на коліна, принаймні вона намагається це зробити. Зараз у мене суди", - сказав виконавець.  

Козловський звинувачує Кондратюка у небажанні відпустити його мирним шляхом 

"Аби не травмувати свою психіку, я вирішив якоїсь миті відвідати цей суд. Буквально минулого тижня я був на одному з засідань і зрозумів - якщо люди брешуть, або роблять помсту, роблять негатив, їм нічого не сприяє. Я сподіваюся, що добро все ж таки переможе. Я на боці добра", - наголосив Віталік.

"Сьогодні вийшов дуже пізнавальний день. Вперше в житті я був присутній на суді!) Юристи, несправедливі звинувачення, конструктивний захист, симпатична і приємна суддя! Вражень маса. Навіть вдалося сфотографуватися в суддівській мантії! Справедливість повинна восторжествувати!))" - написав Віталік 1-го квітня

Як повідомлялося раніше, Кондратюк заборонив своєму екс-підопічному співати усі пісні з його репертуару.

"Людина ллє на мене усілякий бруд, здається, доросла вихована людина, але їй не йметься на своєму місці, і він оце розповсюджує різну гидотну. На мене подано два позови за два концерти, на яких я виконував свої пісні, які сам створив разом зі своїми авторами, і тепер ніби як я не маю права співати свої пісні, ну це парадокс…" – зазначив співак.

Віталік не розуміє, чому не може співати свої пісні на своїх концертах 

На зауваження ведучої про те, що компанія Кондратюка володіє правами на усі пісні, Козловський заявив:

"Я не знаю, що він має права. Коли ти працюєш з людиною 9 років, ти їй маєш довіряти, в принципі, що я і робив. Там посприяла дружина у тому, щоб це не було настільки плавно, м’яко і просто. Тому що розходячись з Кондратюком, я йому пропонував свої умови".

"Вперше в житті я запропонував продюсеру свої умови, продюсеру в лапках, бо в нас ніколи не було з ним жодних контрактів. У нас просто були партнерські умови на чесному слові", - додав Віталій.

Кондратюку, певно, не сподобалися умови, запропоновані Козловським 

Які саме умови він запропонував Кондратюку, Козловський не сказав. Але зізнався, що отримував менше, ніж 30 відсотків від кожного свого концерту.

"Я пахав на всіх. Пахав на всіх!" – наголосив Віталій.

Козловський заявив, що "пахав на всіх" 

Нагадаємо, скандал Козловського з Кондратюком триває з осені минулого року. Саме тоді Кондратюк заявив, що збирається знищити свого екс-підопічного.

Стоп-кадри з відео "ТСН" , фото зі сторінки Козловського у Facebook  та фото "ТСН"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів