Розинська влаштувала скандал у День Перемоги. ВІДЕО

10 травня 2013, 07:59

Скандальна білявка Наталя Розинська навіть у День Перемоги 9-го травня не змогла не привернути до себе уваги. Вона так обурилася, що її чоловіка Миколу Мельниченко викреслили зі сценарію свята у Василькові, що влаштувала скандал.

Щоправда, слухачами волання Розинської були лише місцеві мешканці та користувач YouTube, який виклав запис інциденту у мережу.

Як виявилося, Мельниченко мав виголошувати промову на урочистому святкуванні 9-го травня у Парку Слави у Василькові. Але за 5 хвилин до початку його нібито викреслили.

Дружина екс-майора Наталія Розинська, звичайно ж, не змогла стерпіти подібної "образи" та почала голосити просто посеред людей.

"За 5 хвилин викреслили Колю зі сценарію, я підійшла до помічника Сабодаша і сказала: "Сволота ти! так і передай Сабодашу!" Так хоч подяку висловили. Так вони хоч сказали: "Дякуємо Миколі Мельниченку", - обурювалася Наталка.

 Розіту не стримало навіть таке свято як День Перемоги

"Вони мали бюджет на створення свята - усе розікрали! Коля за свій кошт усе зробив, вони слова йому не дали! Самі жирують за наші гроші, ваші, вчителів, а Коля зробив парк – слова не дали, ну сволоти, ні? Щоб ви знали, яка у вас тут місцева влада, і Сабодаш – перший", - кричала Розіта.

Тут навіть Мельниченку набридла галаслива дружина і він спробував втрутитися.

"Колінька, заспокойте дружину", - звернулася до нього якась жіночка.

А коли Розинська пішла звідти, Мельниченко сказав:

"Дивіться люди – або місто буде процвітаючим, або його розграбують, як район. Я хотів сказати лише одне – ота земля, яка в парку, вона – куплена. Людина, яка купила цю землю, погодилася віддати її місту, але щоб місто йому виділило іншу землю".

 Мельниченко вже мітить у депутати від 94-го округу?

Після цього Мельниченко почав агітаційні промови про корупцію, яка є нашою "внутрішньою проблемою", що нас вбиває і руйнує.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Схоже, екс-майор, який нещодавно хвалився своїми 2-мільйонними статками, зібрався до політики. Інакше до чого були б усі ці промови...

До речі, адвокат Мельниченка Микола Неділько, який також є депутатом райради Василькова, йде на вибори мера цього міста від СПУ.

Стоп-кадри з відео на YouTube, фото "E-motion", "Comments.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів