Мельниченко: Мої статки складають понад $2 мільйони

18 березня 2013, 16:29

Колишній майор Микола Мельниченко не приховує, що ніколи не був бідною людиною. Він заявляє, що має понад 2 мільйони доларів на рахунках.

А його скандальна дружина Наталя Розинська, яка теж, до речі, не є бідною жіночкою, продовжує роздавати позови до судів на усіх, хто зазіхає на її честь та гідність.

Останнім, хто дістав судовий позов від Розинської був, здається, депутат Геннадій Москаль. До того ж, тепер і Мельниченко готує на нього позов.

Крім того, Наталя обурена непрофесійністю телеведучого Миколи Вересня.


Про це журналістка розповіла у коментарі ТаблоID.

У п’ятницю 15-го березня Розинська завітала до Палацу "Україна" на церемонію вручення премії "YUNA". Причому білявка була без чоловіка, бо він не цікавиться шоу-бізнесом.

На запитання про те, хто з вітчизняних виконавців їй подобається, Наталя відповіла розгорнуто:

"Я люблю наших українських співаків, які популяризують українську музику, українську мову, тим більше я обожнюю Вакарчука, бо він зі Львова. Я львів’янка, і я думаю, що ці чудові львівські мури, ці старовинні вулиці Львова, цей дух нації, дух патріотизму справжньої України, бо я переконана і свято вірю в те, що Львів це столиця Західної України".

Розинська почала розповідати про Львів, а закінчила судовими розбираннями

І якось так сталося, що розхвалюючи Львів, Розинська згадала, за що ледь не подала до суду на телеведучого Миколу Вересня.

"Це моє рідне місто, в мене там є родичі, друзі, я там починала свою кар’єру, я здобула там свою першу освіту. І хоча телеканал "1+1" і ця брехлива, на моє переконання, програма з цим начебто, на моє громадянське переконання, псевдожурналістом Миколою Вереснем, розказали, що мене вигнали з Національного університету імені Франка, але я можу продемонструвати свій диплом. Я думаю, що Національний університет імені Шевченка не взяв би людину, у якої немає вищої освіти на другу вищу освіту", - зазначила телеведуча.

"Тим більше, дуже просто вирішити це питання, будь-який фаховий журналіст, грамотний, яким на моє глибоке переконання - за своє глибоке переконання я не несу відповідальності - я як юрист фаховий скажу, що на моє глибоке громадянське переконання, людське і журналістське, ні Микола Вересень, ні його ці так звані псевдожурналісти не є журналістами", - наголосила Розинська, роблячи акцент на своєму "громадянському переконанні".

Розинська назвала Вересня псевдожурналістом

Як відомо, у грудні минулого року Розинська казала, що збирається подавати до суду на програму Вересня "Табу".

"Будь-яка людина може зробити одну просту операцію – інформаційний запит. І він покаже, що я закінчила Університет імені Івана Франка. Наприклад, знайти професора Костя, який оцінив мої знання, тому що я єдина з потоку прочитала Липинського і знала точно, хто такий батько дефетистів, це Микола Гоголь. І тому цей професор мене обожнював", - зауважила журналістка.

Також Наталя не забула згадати, що інший професор мав до неї "сексуальні претензії".

"Тому я переконана, це моє глибоке переконання, що Миколі Вересню і цим його журналістам просто заплатили за цю публікацію. І коли я налякала Миколу Вересня тим, що я подаю на нього в суд, програма зникла, там почали відбуватися кадрові зміни, спеціально щоб унеможливити мою подачу до суду", - сказала Розинська.

Розинська "глибоко переконана" у непрофесійності Вересня

Що ж до ситуації з Геннадієм Москалем, то вона ще тільки розгортається.

Як відомо, в лютому Москаль заявив, що Розинська з Мельниченком намагалися виселити жінку з квартири.

Втім, у Наталі є інша версія цієї історії.

"Ця жінка сама виганяла нашого друга Юрія з квартири, поки Юрій перебував у слідчому ізоляторі. І поки людина боролася з обставинами і доводила, що невинна, його дружина Вікторія розлучилася з ним за фіктивними документами. Завела собі молодого коханця юриста, який і напоумив її..." - розповіла білявка.

І коли Наталка з Миколою прийшли на допомогу другові, ця жінка викликала міліцію.

"А Геннадій Москаль, користуючись своїм службовим становищем депутата і колишнього міліціонера, використав повідомлення МВС про те, що дійсно була міліція, це зафіксований факт, суперечки і він оприлюднив цю інформацію", - додала вона.

Наталка судиться з Москалем через зіпсовані честь і гіність

Після цього Розинська подала на Москаля до суду та захотіла 20 тисяч гривень компенсації моральних збитків. А незабаром і Мельниченко збирається судитися із депутатом.

"…Чергове засідання суду призначене на 11 квітня, і я планую збільшити позовні вимоги до 100 тисяч гривень. Оскільки я маю переконливі докази того, що цей так званий народний депутат просто принизив мою честь і гідність. Я маю лінгвістичну експертизу, я як фаховий юрист застосувала усі свої знання і на сьогоднішній момент навіть сама себе захищатиму у суді", - запевнила Розіта.

"А Москаль нехай шукає собі багатьох адвокатів, тому що він цей позов програє", - зявила вона.

Цікаво, що Москаль теж подавав позов на Розинську за те, що вона обізвала його "лисою потворою". Але, зі слів Наталі, суд не прийняв позов депутата, назвавши його безпідставним.

А поки Наталка готується до судових розбирань, її чоловік Микола Мельниченко планує замінити її гардероб.

Про це екс-майор сказав Катерині Осадчій у "Світському житті", коли вона запитала, чи не хвилюють його надто відверті сукні дружини.

Розинська припинить носити сукні з відвертим декольте?

"Ви знаєте, я думаю, що ми найближчим часом будемо міняти гардероб, і ті сукні, які із дуже відвертими декольте, ми їх трошки далі сховаємо", - сказав Мельниченко.

На зауваження ведучої про те, що на цілий гардероб потрібно немало грошей, Мельниченко сказав:

"Я ніколи не був бідною людиною. У мене вже понад 6 років є стартовий капітал понад 2 мільйони доларів. Я цього ніколи не приховував. Я дуже заробляв ці гроші. В Україні заробляють не тільки мільйони, а й мільярди доларів".

Фото "Bestin.ua", "Дусі", "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів