Могилевська подає до суду на Ягольника, а той вибачається

15 жовтня 2013, 16:12

Співачка Наталія Могилевська вперше за 15 років порушить дану собі обітницю – не реагувати на наклепи.

Артистка подає до суду на свого колишнього громадянського чоловіка Олександра Ягольника, який нещодавно опублікував у соцмережі інформацію про аборт Могилевської.

Про це Наталія офіційно заявила "ТСН. Особливе".

Після того, як Ягольник порушив тему вагітності Могилевської у себе на сторінці, терпець співачки урвався.


"Я вважала, що найкраще було проігнорувати. І це, мабуть, була найбільша моя помилка. Тому що для таких людей, як Саша, це, вочевидь, означає, що усе можна. Саша починає поширювати відверту, бридку, низменну брехню про священні речі, і це все лише заради піару – це страшно. Я вирішую присікти це раз і назавжди", - заявила Могилевська.

Наталія вирішила покарати Ягольника за наклеп

"Розумієте, як це боляче та гірко насправді, - усе, що він каже. Він переступив межу. Мені дуже шкода про це казати, але Саша за це відповість перед судом", - заявила зірка.

Позов Наталі буде цивільним і грошей вона не вимагатиме.

Крім того, Могилевська застерегла усі видання, які публікуватимуть слова Ягольника.

"Для мене важливо, щоб всі видання почули: слова Ягольника – це брехня. З моменту, коли він почав говорити брехню, я буду це припиняти судом. І хочу попередити всі видання, які намагатимуться надрукувати цю брехню. Я теж подам до суду. Я буду це припиняти всіма можливими законними способами. Щоб це стало прецедентом", - наголосила співачка.

Могилевська подає до суду на Ягольника, а він обіцяє нікому не продавати пісні, які написав для неї

Сам Олександр не має такої агресії стосовно Могилевської і навіть створив для неї цілий альбом під назвою "Світлий".

"Я не знаю, як темна людина може написати світлий альбом. Давайте у суді розберуться", - прокоментувала Могилевська.

До того ж, Ягольник вже видалив з Facebook своє привітання з вагітністю, адресоване Наталці.

Як зауважив Олександр, приводом для такого вчинку став не судовий позов від співачки і не численні звинувачення у непристойній поведінці, а прохання рідного батька.

"Синуля, прошу терміново зняти в Фейсбуці коментар про вагітність Наташі Могилевської. Це дуже делікатна справа і краще її не роздмухувати. Згоден? Тато", - виклав текст батькового звернення Ягольник.

Складається враження, що Олександр просто не може забути Наталю

Також композитор зауважив, що не очікував такої скандальності і розповсюдження свого запису. І наполегливо порекомендував Могилевській замислитись з приводу Лади Лузіної, яка, за його словами, "пустила глибокі корені у свідомості Наташі".

Ще Ягольник запевнив, що не робив всього цього заради піару, мовляв, він йому зараз не потрібен, а буде потрібен у 2015-му році (невже Олександр зібрався у президенти?).

Стоп-кадри з відео "ТСН" та фото з Facebook Ягольника

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів