Народну артистку Бучинську засуджують за участь в Антимайдані

18 червня 2014, 15:47

Народну артистку Наталію Бучинську засуджують за участь у концертах на підтримку Антимайдану. Також їй закидають те, що вона не заслуговує на своє почесне звання.

Крім того, співачці приписують роман з ректором Михайлом Поплавським.

ТаблоID отримав статтю, у якій анонімний автор пропонує позбавити Бучинську звань та нагород.

Ще нещодавно на сцені Антимайдану, організованому регіоналами, Бучинська співала оду Партії регіонів та розважала тітушок, а сьогодні у соціальних мережах повідомляє:


"Вічна пам'ять хлопцям - Героям України!!! Молюсь за Україну та наших хлопців... Мужність та любов до Батьківщини - це скарб людяності! Уберігай Боже наших Чоловіків, захисти Україну!".

Бучинська не гребувала виступами на Антимайдані
А тепер у мережі поширюють її слова співчуття

"Так і хочеться сказати: Наталіє Любомирівно Бучинська, покайтеся перед народом України та перед Богом! Від тепер ви не просто Народна артистка України, а ще й отримаєте справді народне звання "голос антимайдану", - зазначає автор статті.

Щодо звання Народної артистки, то тут виникає багато запитань. Кажуть, що Бучинська отримала це звання через зв’язки з екс-мністром МВС Миколою Білоконем.

"Можливо, Бучинська заслуговує цього високого звання у свого покровителя, екс-міністра МВС М. Білоконя, який удостоїв її на противагу чинному законодавству та людської совісті... Але згідно з Законом "Про державні нагороди України" вона не має права бути ні заслуженою, ні народною артисткою, оскільки перше отримала лише за рік роботи в ансамблі, не маючи відповідної освіти, досвіду, репертуарного списку, а другий п'ять років по тому... Ми вважаємо, таким чином повністю дискредитується і знецінюється статус народного..." – цитує автор співака Дмитра Гнатюка.

Колеги заздрять легкій кар'єрі Наталі Бучинської?

Крім того, Бучинська начебто сама зізналася, що мала чи має і досі інтимні стосунки з Михайлом Поплавським. До речі, Наталя є випускницею Київського національного університету культури і мистецтв.

Цікаво, що напередодні президентських виборів співачка закликала усіх виконати свій громадянський обов’язок та прийти на вибори. За кого голосувала не відомо, а от світлинами встигла похизуватися в соціальних мережах.

Наталія закликає прийти на вибори

Також на сторінках артистки у соцмережах пиширюють афішу та повідомлення про те, що Бучинську запрошено спеціальною гостею на антипремію "Золотой батон" за сумнівні досягнення в галузі шоу-бізнесу.

Бучинська незабаром має виступити на премії "Золотий Батон"

"Антиукраїнським настроєм, підтримкою регіоналів та власними діями, Наталія Бучинська наблизила свій зоряний час, коли треба позбавляти почесних звань та нагород, на які, вважаю, не заслуговує та не гідна їх носити", - заявив автор.

Варто зауважити, що на ТаблоID ім'я Наталії Бучинської зустрічається лише у статтях про Михайла Поплавського.

Стоп-кадри з відео "ТСН" та "Перший Національний", скрін-шоти з соцмереж, фото зі сторінки Бучинської у Вконтакте


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів