Суд дозволив Власенку вивозити доньку закордон без згоди Окунської

2 липня 2014, 15:28

Судова боротьба депутата Сергія Власенка та його колишньої дружини Наталії Окунської не вщухає, а навпаки – розвивається з новою силою.

Наталка програла черговий суд захиснику Юлії Тимошенко, про що одразу ж повідомила у своєму Facebook.

Цього разу Окунську позбавили права вивозити дочку Поліну закордон без згоди Власенка, а от йому навпаки дозволили.

"Член вищої ради юстиції продовжує щосили використовувати свою владу в судовій системі. Я програла абсурдний за своєю суттю процес. Як завжди - за єдине засідання і без участі обов'язкової третьої сторони, що відповідає за права дитини - Опікунської ради", - почала жінка.


Окунська знову публічно скаржиться на Власенка

"Якщо в двох словах, то суд дозволив батькові вивезення дитини за кордон БЕЗ згоди матері, а мамі – заборонив. Це при тому, що дитина проживає зі мною з народження, а тато за останніх 4 роки бачив її лічені рази", - повідомила вона.

"У своєму позові Власенко цинічно обманює суд, розповідаючи, що він платить аліменти 10 тисяч гривень. Від цих аліментів він давно звільнив себе рішенням суду на підставі довідки про "зарплату" 1147 гривень. З лютого місяця дитина не отримує жодної гривні, таким чином перебуваючи на моєму абсолютному забезпеченні", - заявила Окунська.

За рішенням суду Власенко зможе брати Поліну закордон без згоди матері

"Офіційно заявляю, що допоки я не зможу мати своє законне право відпочивати закордоном з власною дитиною, Власенко дитини не візьме без моєї згоди. Йому як мінімум слід було б поцікавитися у дитини, з ким вона хоче відпочивати і цього літа вона збиралася це робити з мамою, братами і сестрою. Таким чином йому прийдеться тільки застосувати силу і емоційне насильство над власною дитиною", - наголосила Наталя.

Наталка заявила, що не віддасть дочку Власенку просто так

На доказ своїх слів Окунська виклала усі документи.

Нагадаємо, раніше Наталя заявляла, що готова віддати Власенку усе в обмін на його відмову від батьківства.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів