Грач про Симоненка: Він і з хлопцями, і з дівчатами

2 липня 2014, 17:50

Тепер, коли єдність Комуністичної партії тріщить по швах, спливають брудні деталі з життя її членів. Зокрема, про лідера комуністів Петра Симоненка.

Так, зі слів першого секретаря кримського регіонального відділення партії "Комуністи Росії" Леоніда Грача, Симоненко віддавав перевагу не лише жінкам, а й чоловікам.

Про це Грач розповів виданню "ГОРДОН".

Коли депутат Олександр Голуб разом з п'ятьма іншими парламентаріями вийшов з фракції КПУ, він розповів, що дізнався "шокуючу інформацію", яка змусила його покинути фракцію. Про це пише "Дуся".


Колишній журналіст Голуб відмовився говорити, яку саме інформацію він дізнався. Однак на уточнююче запитання підтвердив, що вона стосується персони лідера Компартії України Петра Симоненка.

Кажуть, Симоненко, одружений з молодшою за нього жінкою, не гребував і чоловіками

Наступного дня, очевидно, цю саму інформацію про Симоненка озвучив екс-депутат і один колишніх керівників Компартії Леонід Грач.

Окрім промови на 6 хвилин про причини "відмирання" партії, Грач розповів про нетрадиційну орієнтацію Голуба та Симоненка.

"…Якщо говорити про Голуба, то про те, що він нетрадиційної орієнтації, знали всі. А Петя з ним дружив, і за Петею це теж водилося. Тільки Петя і з дівчатками, і з хлопчиками міг бути. Що-що, а цю інтимно-розпусну частина Голуб добре знає, тому він і не озвучує цю страшну інформацію, яку він отримав. Але страшного тут нічого немає - друзі Ляшко і не більше", - сказав Грач.

Симоненко, кажуть, бісексуал

СЛУХАЙТЕ З 6-Ї ХВИЛИНИ:

Фото ТаблоID, з сайту Компартії, "Медианяня", відео "Гордон.ua" з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів