Мухарський про Єгорову: вона втратила здоровий глузд

1 листопада 2014, 19:05

Антін Мухарський спростував заяву своєї поки ще дружини Сніжани Єгорової про те, що він не бачиться з дітьми та не сплачує аліменти.

У своєму Facebook він зазначива, що Єгорова втратила здоровий глузд та підтвердив свій роман з Єлизаветою Бєльською.

"Дорогі друзі, заздалегідь прошу вибачення у тих, хто попри купу дійсно важливих для країни та світу інформаційних приводів, цікавиться станом справ у наших із Сніжаною Єгоровою-Грищенко стосунках. Чергова порція брехні і наклепів на мою адресу знову полилася вітчизняними ЗМІ і я, хоч і перебуваю в даний час за кордоном, мушу коротенько спростувати цю відверту БРЕХНЮ", - почав Антін.

"Перша брехня полягає в тому, що мені заборонено виїзд за кордон, а я тим часом пишу цей пост із польського міста Честохова, де разом із моїм другом Орестом Лютим ми даємо концерти та молимося за психічне здоровя матері трьох моїх дітей! Чому підтвердженням фото нижче і польська віза, видана мені днями", - заявив він.


Мухарський у Польщі написав спростування слів Єгорової

"Далі - брехня проте,що я не сплачую аліментів. Фото чеків поштових переказів та розписок - найкраще спростування цих брехливих слів", - зазначив Мухарський та показав чеки.

Також шоумен показав розписки та чеки сплати аліментів

"Далі - брехня про те, що я не бачуся з дітьми! Так, з дітьми я не бачуся, коли Єгорова-Грищенко знаходиться в Україні і не дає мені такої згоди. Коли ж вона з особистих причин місяцями відсутня в Україні і мандрує світом у супроводі сумнівних компаній, я бачуся з дітьми, споряджаю їх до школи, і натхненно проводжу час - чому свідченням наступні фото", - написав Антін.

Антін заявив, що проводить час з дітьми, коли Сніжани немає у країні

"Єдине, в чому Єгорова права, це те, що я від серпня цього року не "кручу роман", як пишуть деякі бульварні ЗМІ, а дійсно маю близькі стосунки з прекрасною дівчиною на імя Єлизавета Бєльська, і ми живемо в цивільному шлюбі", - зізнався Мухарський.

"Причому зауважте, вже два роки ми не підтримуємо шлюбних стосунків з пані Єгоровою-Грищенко. Від січня місяця цього року я сповістив Єгоровій, що варто врегулювати наші стосунки цивілізовано і оформити розлучення в законному порядку, на що мені було заявлено: "Або пиши відмову від батьківства, або розлучення не буде"!" - повідомив він.

Мухарський підтвердив свої стосунки з мистецтвознавцем Лізою Бєльською

"Шантаж, агресія, брехня, погрози і наклепи до яких вдавалася Єгорова останнім часом тільки ускладнили всю ситуацію. 1-го липня цього року мною було подано судовий позов про примусове розірвання щлюбу і визначення офіційної суми аліментів, які я маю сплачувати. Проте відповідальні за розгляд справи свідомо затягують процес натякаючи на те, "що згори їм прийшла конкретна вказівка вчиняти ці дії", - запевнив Антін.

"По поверненню в Україну ми із моїми адвокатами будемо активно займатися цим питанням", - пообіцяв розлючений Мухарський.

Фото з Facebook Мухарського та Єлизавети Бєльської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів