Єгорова нагадала Мухарському про умови "шлюбного договору"

4 листопада 2014, 16:19

Скандал поки ще подружжя Сніжани Єгорової та Антіна Мухарського набирає обертів, причому на очах у всіх.

Після того, як Мухарський оприлюднив докази сплати аліментів, Єгорова "розродилася" новою порцією подробиць.

Актриса написала "офіційне звернення", яке дозволила оприлюднити у ЗМІ.

"Офіційне звернення до Антона Дмитровича Мухарського! Від Єгорової-Грищенко Сніжани Олександрівни - матері його малолітніх дітей Андрія (8 років), Аріни (5років) та Івана (2,5 роки), дружини. Стосується також всіх, хто попри більш важливі події в країні цікавиться станом справ у нашій багатодітній родині. Також наперед даю згоду на використання частково або повністю тексту представникам ЗМІ з посиланням на джерело інформації та дотриманням фактів и стиля викладення авторки", - почала Сніжана.


"Шановний Антон, він же Антін, він же Орест! Звертаюся до вас усіх разом, бо не впевнена до якої "особистості" швидше за все долине зміст мого звернення!!! Про себе. По-перше, я сподівалася, що наші з Вами стосунки залишаться нашою особистою і родинною справою, тому неодноразово переконувала Вас бути більш розбірливим в промовах и заявах, що Ви робили від імені всіх вас трьох (мається на увазі Антон-Антін-Орест)", - зауважила Єгорова.

Єгорова написала величезного відкритого листа Мухарському

"По-друге, також я мала надію, що потрапивши в складний період нашого взаємного непорозуміння, ми залишимо наші справи в рамках юридичного поля, куди, до речі, саме ви "запросили" мене, перетворивши життя моє і наших спільних дітей на суцільний "ад з продовженням". Але Ви, як я бачу, волієте продовжувати діалог в інформаційному відкритому полі, роблячи раз у раз все більш гучні і шокуючі заяви!!! Тому, вимушена відповісти, тим більше, шо Ви дозволили собі у Вашому останньому опусі представити мене брехухою, наклепницею і шантажисткою!!!" - обурилася Сніжана.

Тому Єгорова, "жінка, до думки якої дослухається вже не одне покоління наших співгромадян", вирішила відстояти свою честь привселюдно. Але виправдовуватися вона не збирається.

Також Сніжана наголосила, що ніхто з людей, які знають її тривалий час, не може звинуватити її у "брехні та використанні доступу до ЗМІ в особистих цілях, в шантажі, наклепах і зведенні рахунків".

Сніжана заперечує слова Антіна про те, що вона бреше та шантажує його

"Проте повернемось до справи. Рішенням Подільського суду від 20.10.2014 Вам було дійсно "тимчасово обмежено в’їзд за кордон", як боржнику, з якого стягується через державну виконавчу службу того ж Подільського РУЮ, борг на користь наших малолітніх дітей у зв'язку з відкриттям виконавчого провадження, відкритого на підставі виконавчого напису приватного нотаріуса …, яка свого часу, а саме в жовтні 2013 року, засвідчила підписання нашого "шлюбного договору", а також "договору між батьками про утримання дітей", - продовжила Сніжана.

"Саме завдяки цим офіційним документам, що ви підписали при здоровому глузді, де було зазначено, що ми з вами вирішили, знаходячись в шлюбі, визначити окреме проживання, але діти проживатимуть зі мною, а ви добровільно призначили суму утримання трьох дітей в розмірі (24300 грн, по 8.100 грн на кожну дитину, що на той час дорівнювало 1000$), а також додатково зобов’язались добровільно сплачувати додаткові витрати на лікування, відпочинок, освіту, якщо такі витрати будуть (в розмірі 50% відповідно), - повідомила жінка.

За умовами шлюбного договору, Мухарський має давати Єгоровій 8100 гривень на одну дитину щомісяця

"До того ж Ви зобов'язувались добровільно у разі втрати можливості сплачувати ці кошти, передати в якості забезпечення майбутнього дітей один з об’єктів вашого рухомого або нерухомого майна, на що Ви так само добровільно погодилися, поставивши підпис, знаходячись в здоровому глузді", - зауважила Єгорова.

"До того ж Ви погодились і з "штрафними санкціями" тобто пенею, яка так само є прописаною у вашому примірнику "договору"… Що стосується ваших прав, вони виписані в "договорі" не менш докладно! Ви маєте право і берете на себе обов’язок спілкуватися з дітьми в будь-який час, про який не менше, ніж за дві доби повинні попередити мене, матір наших дітей, смскою або надіславши листа на електронну пошту", - зазначила телеведуча.

Єгорова налаштована рішуче

"Також у Ваші обов'язки входить не менше ніж тричі на тиждень відвозити дітей на навчання або в гуртки. І звісно, забезпечити їхній якісний і безпечний відпочинок, навчання або лікування в супроводі мене, їхньої матері, до певного віку!!! Хіба забули…" - резюмувала вона.

Нагадаємо, вперше про розлучення з Мухарським Єгорова заговорила рівно рік тому. Відтоді скандал між ними триває та обростає новими пікантними подробицями.

Фото з Facebook Єгорової та "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів