Дімопулос заперечила причетність до побиття Джеджули: Йому треба до психіатра

21 листопада 2014, 14:12

Співачка Санта Дімопулос прокоментувала інцидент з побиттям її екс-чоловіка – телеведучого Андрія Джеджули.

По-перше, жінка спростувала свою причетність до цього, а по-друге, порадила Андрію звернутися до психіатра.

Про це вона заявила у коментарі "ТСН".

Санта зауважила, що новина про побиття Джеджули шокувала її. Але ще більше шокувало те, що Андрій звинуватив її у замовленні нападу на нього.


"Я думаю, що йому по голові дали непогано. Йому потрібно до психіатра. Я за п'ять років це зрозуміла вже. Мені здається, що він просто хворий на голову. Якщо вважає, що я на таке здатна", - заявила співачка.

Санта припустила, що Джеджула хворий на голову, якщо звинувачує її у замовлення побиття

Також Санта спростувала слова Андрія про заборону бачитися з сином Даніелем.

"Я йому ніколи не забороняла бачитися з сином. Я вважаю, що йому треба з психіатром поспілкуватися. Я, напевно, буду просити це зробити в судовому порядку. Тому що він неосудний. У нас завжди були проблеми протягом п'яти років. З ним важко спілкуватися, він дуже агресивний. Це стосується не тільки мене, але і дитини ", - поділилися Дімопулос.

Вона також зауважила, що їй страшно за Даніеля.

Останнім часом у Facebook Джеджули було повно світлин з сином, тож він, судячи зі всього, мав достатньо часу на спілкування з хлопчиком

"Я не знаю, що він зробив такого, що на нього нападають. Він звинувачує мене. Він може звинувачувати мене у всіх смертних гріхах. Це ж маячня. Я не знаю, що сталося. Я настільки далека від цієї людини і її мотивів. Я просто не знаю з якої причини таке сталося з ним", - обурилася Санта.

"Я дуже переживаю за свою дитину в даному аспекті. Не дай бог, якби дитина була поряд з ним в цей момент. Якби син таке побачив", - зазначила жінка.

Тепер Дімопулос боїться за безпеку свого сина

За словами Дімопулос, їй дійсно не подобається, коли Джеджула щось робить з сином без її відома. Наприклад, забирає з дитячого садка.

"У нього йде якась агресія і завжди всупереч мені… Він забирає дитину з дитячого садка без мого відома. Я хочу, щоб ці речі були врегульовані, щоб і він, і я були спокійні", - підкреслила Санта.

Нагадаємо, ввечері 20-го листопада троє невідомих напали і жорстоко побили Андрія Джеджулу. У нападі на себе Андрій звинувачує Дімопулос, мовляв, таким чином вона мстить йому за сина.

Варто також згадати, що Санта з Андрієм тривалий час ворогували через сина. Парочка помирилася лише в лютому минулого року.

Фото з Instagram Дімопулос та з Facebook Джеджули

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів