Амурські козаки лякають заворушеннями через концерт "збоченців" "Kazaky"

23 січня 2015, 11:36

Щось гурту "Kazaky" зовсім не щастить із концертами у Росії. Не встигли їх виступ скасувати у Самарі, як отаман "Амурського козачого війська" висунув вимогу заборонити концерт у Благовещенську.

Отаман Андрій Стрєльцов звернувся до губернатора і мера міста з проханням розглянути це питання. При цьому він назвав майбутній виступ хлопців на підборах "мерзенним концертом збоченців", а назву колективу розцінив як спробу образити козацьку культуру.

Про це повідомляє сайт "Порт Амур".

"Мені стали надходити дзвінки від амурських козаків із попередженнями, що у разі проведення цього концерту будуть зроблені певні дії. Щоб не доводити ситуацію до того, що владі доведеться втрутитися, в тому числі і з залученням співробітників МВС, я направив звернення від імені правління "Амурського козачого війська", - розповів Стрєльцов.


Амурські козаки не cприймають імідж українських "Kazaky" та вимагають скасувати їхній концерт

Також отаман надіслав листа Громадській палаті Амурської області і єпископу Лукіану. Видання наводить текст звернення.

"Правління НП Амурське військове козацьке товариство "Амурське козацьке військо" вважає, що проведення мерзенного концерту збоченців на території міста Благовєщенська ображає почуття наших земляків, підриває моральні підвалини суспільства, завдає удару по репутації органів влади. Назва групи спочатку носить провокаційний характер і розцінюється нами, як спроба образити козацьку культуру", - йдеться у листі.

На думку росіян, українські "казаки" ображають козацьку культуру

"Ми виступаємо проти проведення даного концерту в Благовєщенську не тому, що вони українці, а тому, що "чоловіки", що танцюють в жіночих колготках і туфлях на шпильці, не можуть бути представниками української культури, яка близька і споріднена нашому російському народові, а також нести цінності народної культури жителям Амурської області", - зауважили козаки.

Також вони попередили, що можливі стихійні виступи жителів Благовєщенська проти учасників групи і тих, хто прийде на концерт.

Концерти "Kazaky" масово скасовують у російських містах

Концерт "Kazaky" запланований на 5-те лютого.

До речі, буквально днями концерт хлопців на підборах скасували у Самарі, а перед цим у Бішкеку.

Фото з Facebook "Kazaky"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів