Мухарський про Єгорову: Усі наші "мінські домовленості" зламані

16 березня 2015, 11:42

Тривають публічні розбірки між Антіном Мухарським та Сніжаною Єгоровою.

І наразі не зрозуміло, чи можна їх називати колишнім подружжям. Адже Мухарський каже, що вже розлучений, а Єгорова у свою чергу наполягає, що досі ні.

У програмі "Світське життя" Антін заявив, що "мінські домовленості" зі Сніжаною не працюють.

Про своє нове кохання – Лізу Бєльську, Мухарський казати не захотів. Зате розповів про стосунки з Єгоровою.


"Вже все перебріхано, все замарано, всі наші "мінські домовленості" - зламані. Ми домовляємось про відведення важкої артилерії. Наші стосунки дуже нагадують геополітичну історію між двома країнами - Росією та Україною, і всі паралелі, які існують в геополітичному контексті, так чи інакше проходять і по тілу нашої родини", - сказав шоумен.

Свої стосунки з Єгоровою Мухарський порівняв з відносинами Росії та України

"В нас троє спільних дітей, а ще у Сніжани двоє від першого шлюбу, а ще у мене двоє від першого шлюбу. Тому це все накладає відбиток на їхнє життя. Я багато разів намагався донести Сніжані, що не варто це виносити у публічний простір, але вона має свою думку з цього приводу", - зуважив Антін.

Крім того, Мухарський підкреслив, що ніяк не може домовитися з колишньою з фінансових питань.

"Ви самі знаєте, як скоротилися статки артистів за цей період, я просто реально не можу виконувати ці зобов'язання. Я просив її передивитися. На що мені було заявлено, що в мене відберуть всі квартири, все моє майно. Зараз вриваються до моїх батьків в будинок о 7 ранку. Доводять батька до серцевого нападу. Все це якась страшна казка, страшний сон", - поскаржився шоумен.

Мухарським назвав розбірки з Єгоровою страшним сном

На зауваження про те, що він начебто продав дві квартири і нічого не дав дітям, Мухарський заявив:

"По-перше, в мене не було двох квартир. Якщо ми не можемо з'ясувати свої стосунки, давай прийдемо до третьої сторони - суду, який розведе наші сторони. Потрібні миротворці ООН, тому що ми не можемо домовитись між собою".

Після того, як інтерв’ю Мухарського вийшло в ефір, у Facebook Єгорової з’явився черговий запис. Актриса вкотре наголосила, що досі є дружиною Антіна.

"Антін Мухарський, прошу не плутати з "Орест Лютий", як і раніше є моїм законним чоловіком і батьком моїх дітей! Якщо хочете перевірити, приходьте 20-го березня о 10.00 в Оболонський суд, де слухатиметься справа про "Скасування заочного рішення про розлучення" (прийнятого в мою відсутність не тільки в залі засідань, а й в країні). Ми будемо там з дітьми!" - написала Сніжана.

Єгорова чекає Мухарського у суді

Вона також висловила сподівання, що Мухарський нарешті з'явиться в суді.

"Може й татко прийде зі своїм "новим коханням", про яке він воліє не говорити, проте воно (оце "кохання") мене закликало прийти до суду, тому що соромно може бути дівчині так відверто лізти в ліжко до одружених дядьків, багатодітним батькам, навіть в 21 столітті? Приходьте, приходьте! Мені от не соромно! Тому що на відміну від інших в цій історії, я кажу правду! Діти може тата нарешті побачать!" – запросила Єгорова.

Нагадаємо, не так давно Сніжана заявила, що коханка Мухарського є аферисткою. На що сам Мухарський зазначив, що Єгорова збожеволіла.

Фото з Facebook Мухарського, Єгорової та "Світського життя"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів