"Георгіївська" обкладинка українського "Elle" викликала осуд у мережі

22 квітня 2015, 13:04

Обкладинка травневого номера глянцевого видання "Elle Украина", на якій актриса Мішель Вільямс позує у сукні кольорів георгіївської стрічки, викликала скандал у мережі, а потім і у пресі.

Все почалося з того, що на вулицях Києва розставили рекламні сітілайти із зображенням обкладинки.

Одним із перших обурився колишній депутат і радник міністра інформполітики Олександр Бригинець у своєму Facebook.


Ось як гроші Путіна трансформують свідомість світу... Вони, путінці, лізуть як таргани у всі щілини... Часопис зробив с...

Posted by Олександр Бригинець on 20 Апрель 2015 г.

Коментатори не примусили на себе чекати. Дехто припустив, що це всього лише збіг без політичного підтексту, адже з такою самою обкладинкою вийшов і британський "Elle".

Першим таку обкладинку зробив британський "Elle" у квітні

Однак інші одразу ж згадали про російський варіант глянцю, обкладинка якого виявилася іншою.

Російський "Elle" вийшов з іншою обкладинкою

Також під сумніви поставили наміри редакції "Elle Украина", адже редактори не могли не передбачити реакцію загалу на подібні кольори, враховуючи масштаби всезагального патріотизму на хвилі війни та Майдану.

Піар-директор "Pianoбой" Оля Шурова у себе на сторінці теж підняла скандальну тему. Хоча й з позиції того, що іноді "банан – це просто банан".

Під постом Олі розгорнулася суперечка, у якій взяли участь стиліст Ольга Навроцька, відома своєю патріотичною позицією, та її бойфренд – музикант Олег "Фагот" Михайлюта.

"Це травневий номер, розумієш? Це не може бути просто бананом. Ображатися на це чи ні, справа особисто кожного, але це ігри маркетингового розуму однозначно, і свій цинізм вони цим довели", - написав Фагот, маючи на увазі редакцію глянцю.

Голландська редакція теж взяла цю обкладинку

Навроцька підтримала думку свого бойфренда, кажучи, що коли у країні іде війна, не можна закривати на такі речі очі, мовляв, треба починати з себе.

ТаблоID зв’язався з редакцією "Elle Украина" та попросив прокоментувати ситуацію.

"Героїнею травневої обкладинки нашого видання стала актриса Мішель Вільямс в сукні з весняно-літньої колекції французької марки "Louis Vuitton". Зйомка, зроблена зусиллями міжнародної команди "ELLE", була синдикована з британського видання. Аудиторія, яка активно коментує обкладинку в соцмережах, вбачає підтекст там, де його немає", - заявила редакція.

"Постійним читачам журналу "ELLE Україна" добре відома громадянська позиція редакції. Наші проекти "ELLE Loves Ukraine", вересневий і листопадовий номера 2014-го року, що зачіпають гострі соціальні теми, - найкраще тому підтвердження. Так само як і сам травневий номер, героями якого стали волонтери, що займаються проблемами переселенців", - резюмували редактори українського "Elle".

Нагадаємо, нещодавно модель Сніжана Онопка у соцмережі звинуватися редакцію "Vogue Украина" в антипатріотичній позиції.

Обкладинки "Elleuk.com", "Elle.ua", "Elle.ru" та "Elle.nl"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів