На квартиру Окунської у центрі Києва наклали арешт

13 травня 2015, 16:04

Київську квартиру екс-дружини Сергія Власенка Наталії Окунської заарештували. Саму Наталю, яка вже півроку живе з дітьми у Парижі, назвали боржником.

Про це Окунська написала у Facebook.

"Переїхавши з дітьми жити в Париж, я дивним чином виявилася "Боржником" для Члена влади - Власенка. Та настільки Боржником, що судові пристави з'явилися з арештом не тільки моєї великої квартири в центрі Києва, а й усього її вмісту", - написала Наталя.

Власенко не залишає Окунську у спокої

Причому, квартиру не просто заарештували, а й заборонили Окунській відчужувати житло.


"Власенко настільки загрався в Царя, що вирішив, що саме він буде розпоряджатися долею мого майна. Все таки шизофренія, яку діагностували психіатри - присутня, на жаль... Я все сподівалася, що лікарська помилка", - зауважила жінка.

Наталя фактично назвала екса шизофреніком

"Вражаюча швидкість судових виконавців, які отримавши це безмежне рішення суду, забувши внести до реєстру, у першу чергу вломилися до мене додому з описом всього. Нагадаю, що Власенко є аліментників і Реальним Боржником своїй рідній дитині в суму вже з шістьма нулями, але виконавці за моїми заявами не квапляться до нього додому", - вкотре нагадала Окунська.

Також Наталя нагадала, що їй належить половина спільного з Власенком будинку, але її чомусь не заарештували.

"Лише мою квартиру, яка ніколи не була спірним об'єктом і не належала колишньому… У Власенка якесь нездорове бажання постійне підкреслювати свою вторинність. Доїдати за мною, підбирати... Забрати ліжко, на якому я займалася любов'ю, стіл, за яким ми з дітьми, коханими людьми, друзями збиралися і були щасливі. Таке відчуття, що створити власне щастя Власенко просто не здатний і тому йому важливо відібрати чуже", - заявила Окунська.

Наталя пообіцяла у Франції не мовчати про Тимошенко

Нагадаємо, у березні на одному з російських каналів вийшла передача, у якій Окунська розповіла "страшну" історію про свою втечу від Тимошенко.

Фото з Instagram та Facebook Окунської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів