"Євромайдан Варшава" звинувачує Бужинську у брехні та вимагає вибачень

11 червня 2015, 15:16

Нещодавно співачка Катя Бужинська жалілася, що під час європейського благодійного туру її обікрали та взагалі хотіли "перекрити їй кисень".

Також у нещодавньому інтерв’ю "Фактам" Катерина не дуже добре відгукувалася про організаторів її концерту у Польщі, зокрема волонтерів руху "Євромайдан Варшава".

Натомість Варшавський Євромайдан звинуватив співачку у поширенні неправдивої інформації про них та заявив, що вирішуватиме конфлікт у суді, якщо Бужинська не вибачиться публічно.

Офіційну заяву організація оприлюднила на своїй сторінці у Facebook.


Організатори польського концерту Бужинської запевняють, що представники співачки звернулися до них по допомогу у проведенні благодійного концерту. Оргкомітет організації доручив своєму представнику Тарасу Кравцю цим зайнятися.

Піарниця Бужинської Юля (ліворуч) звернулася до "Євромайдану Варшава" по допомогу в організації концерту Каті

"Оскільки учасники благодійного туру Катерини Бужинської "Українці в Європі", за їх словами, не мали достатньо коштів для оренди повноцінного залу, нами було запропоновано провести концерт в приміщенні "Українського Світу" безкоштовно. Умовою проведення концерту була підтримка колективом Катерини Бужинської збірки №2015/546/OR в рамках акції Kuloodporni", - йдеться у заяві.

Бужинська наче погодилася на ці умови і запропонувала залишити 300 євро благодійної допомоги у скриньці. Також співачка дозволила організаторам провести збір коштів під час концерту і "все, що зберуть - то їхнє".

"Ця домовленість була обговорена під час телефонної розмови з Тарасом Кравцем та у Фейсбуці підтверджена головою "Варшавського Євромайдану" Наталею Панченко", - йдеться у заяві.

Бужинську з чоловіком звинуватили у поширенні брехні

Як йдеться у заяві, перед початком концерту волонтери фундації "Відкритий Діалог" взяли запломбовані скриньки і почали збирати кошти. Цей публічний збір нібито офіційно зареєстрований в Міністерстві адміністрації та цифризації Польщі.

Тут варто зазначити, що у Польщі збирати кошти можуть лише представники організацій, які мають відповідне посвідчення. Гроші збираються до спеціальних запломбованих скриньок. Після збору зривається пломба, відкриваються скриньки та проводиться підрахунок зібраного.

Оскільки Бужинська не мала дозволу на проведення публічного збору в Польщі, її попросили проводити збір за межами приміщення "Українського Світу", де ані "Євромайдан Варшава", ані фонд "Відкритий Діалог" за дії Катерини відповідальності не несуть.

"Слід зазначити, що організатори концерту не отримували від Катерини прохання чи інформації про наміри проведення збору коштів", - зауважили волонтери "Євромайдан Варшава".

Європейський тур Катерини минув, а наслідки все з'являються і з'являються

Врешті збір проводило 4 особи: 1 хлопець перед концертом і 3 дівчини - після. Під час концерту збору коштів не проводилося. Це все постійно фіксували камери відеоспостереження, які встановлені у приміщенні.

Однак Катерина у своєму інтерв’ю "Фактам" повідомила наступне: "І тут місцеві організатори швидко зорієнтувалися - під час концерту вийшли чоловік 15 і стали збирати пожертви нібито для українських солдатів". Варшавський Євромайдан наголошує, що ці слова є відвертою брехнею.

Крім того, перед початком концерту на очах у всіх присутніх чоловік Бужинської Дімітар Стойчев вдарив волонтера в обличчя за те, що той збирав гроші на допомогу української армії.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Після інциденту організатори заявили, що не дозволять розпочати захід, поки Дімітар публічно не вибачиться. І чоловік співачки таки вибачився.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Після концерту відбулася приватна зустріч між представниками оргкомітету "Євромайдан-Варшава", Катериною Бужинською та її чоловіком. На зустрічі вдалося обговорити інцидент та з’ясувати додаткові обставини, що перешкоджали організації концерту Катерини у Варшаві.

Розмова начебто завершилася порозумінням: сторони домовилися про підготовку спільного прес-релізу з поясненням ситуації, що відбулася та задекларували намір щодо подальшої співпраці.

Утім, за декілька днів у "Фактах" з’явилося пояснення Бужинської у зовсім іншому світлі.

Катя вирішила пояснити все на свій лад чи це "Факти" розтлумачили її слова по-своєму?

"Нам дуже прикро, що Заслужена артистка України Катерина Бужинська поширює неточну та брехливу інформацію, яка дискредитує волонтерський рух не лише за межами, але й на території України. Саме тому ми вимагаємо офіційного публічного спростування неправдивої інформації, а також публічних вибачень за безпідставні звинувачення від Катерини Бужинської на її офіційному сайті та в газеті "Факты и комментарии", - заявили представники Варшавського Євромайдану.

"Якщо протягом 2-х тижнів від дати оприлюднення цієї публікації на офіційній фейсбук-сторінці "Євромадану Варшава" наші вимоги не будуть виконані, ми залишаємо за собою право вирішити цей конфлікт в судовому порядку", - додали вони.

Нагадаємо, лише тиждень тому Бужинська ділилася усіма "драматичними" деталями свого євротуру.

Фото з Facebook Бужинської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів