Бужинська пожалілась, що її обікрали, переплутали та хотіли "перекрити кисень"

2 червня 2015, 16:22

Співачка Катерина Бужинська, яку аж ніяк не можна назвати аншлаговою артисткою в Україні, побідкалася, що європейців ледь не залишили без її творчості.

Білявка, яка рік тому вискочила заміж за болгарина, розповіла про своє турне країнами Європи. Аби надати значущості своєму вояжу, Катя пригадала усі бодай трохи скандальні й драматичні деталі. Зокрема, як її записали у "зірки антимайдану", як намагалися скасувати польські концерти та пограбували "перевертні" з діаспори.

За 20 днів Бужинська виступила в 10 країнах для 20 тисяч представників української діаспори.

За словами Каті, проблеми з туром почалися ще за кілька тижнів до поїздки. Виявилося, що в Польщі хотіли зірвати концерт співачки через її виступ на "Антимайдані".


Бужинська з'їздила зібрати грошей з діаспори

Пізніше стало відомо, що в посольстві сталася помилка, і Бужинську просто переплутали з іншою українською співачкою зі схожим прізвищем, яка "прославилася" своїм виступом на сцені "Маріїнського парку". Та Катерина сприйняла це, як спробу "зірвати тур", не менше.

"Європейський тур мені хотіли зірвати. У Варшаві цим питанням займався уповноважений посол України в Польщі Андрій Дещиця, який переплутав моє прізвище з дуже схожим прізвищем іншої української артистки, яка дотримується іншої політичної позиції, ніж я", - заявила артистка під час прес-конференції в "УНІАН".

"Нам всюди намагалися перекривати кисень. І чисто випадково в Софії мій чоловік дізнався від посла України в Болгарії про те, що відбувається насправді, і навіщо приходили листи про скасування моїх концертів. Коли я про це почула, була в шоці. Звичайно, нам принесли вибачення за настільки безглузду помилку, але осад залишився", - зауважила Бужинська.

Катя розповіла про пригоди під час туру

Вхід на європейські концерти співачки був безкоштовним, але кожен бажаючий міг зробити благодійний внесок на підтримку дітей, у яких батьки загинули в зоні АТО.

Загалом Катерині вдалося зібрати 7500 євро, про що стало відомо після повернення з турне, під час заключного концерту на сцені Львівської опери. Але Бужинська запевняє, що грошей насправді було більше, просто вона стала жертвою шахраїв:

"Грошей спочатку зібрали більше, але в діаспорі знайшлися "перевертні", які вкрали близько півтори-двох тисяч євро. Це сталося в Мюнхені".

Співачка в оточенні дітей та "україночок" в мініспідницях

Співачка уточнила, що одна з організаторок концерту просто забрала коробку з грошима, заявивши, що ті їй потрібні на власну асоціацію.

"Коли гроші вкрали, я плакала. Я - людина сильна, але яким було моє розчарування, коли стикаєшся з людьми, які відбирають гроші не у нас, а у дітей, які більше за всіх їх потребують. Просто немає слів", - додала Катя.

Бужинська також зізналася, що їй важливо було поспілкуватися з українцями за кордоном і зрозуміти їх точку зору про ситуацію в країні. Як виявилося, в деяких сім'ях, які вже давно живуть за межами України, сини зараз також в зоні АТО і воюють за незалежність країни, в якій вони народилися.

Восени Бужинська знову поїде "підкорювати" Європу, США та Канаду

"Під час європейського туру у нас була можливість довести європейцям, що Україна за мир, і що вона не хоче війни. Наш народ працьовитий і талановитий. Наші люди хороші і нам просто потрібно допомогти", - зауважив чоловік артистки - болгарин Дімітар Стойчев.

Та схоже, попри усі "негаразди" Бужинську знову тягне в Європу і не лише туди. Вже на осінь співачка запланували поїхати з концертами у Швецію, Данію, Фінляндію, Норвегію, США та Канаду.

Фото прес-служби Катерини Бужинської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів