Наша пісня гарна й нова: Єгорова знову скаржиться на Мухарського

24 червня 2015, 10:56

Тільки-но усі почали забувати про скандал навколо подружжя Сніжани Єгорової та Антіна Мухарського, як ця історія нагадала про себе. Звісно ж, з подачі Єгорової, яка вкотре поскаржилася на "жадібного" чоловіка у соцмережі.

Актриса заявила, що Мухарський не дає дозволу на вивіз їхніх спільних дітей закордон відпочивати. Крім того, Сніжана знову згадала про те, що Антін дає мало грошей на утримання дітей.

"Надобраніч! Більшої ганьби, ніж називатися твоїм чоловіком, бути не може! Всього тобі найкращого", - написав мені багатодітний батько-Антон Мухарський, мій законний чоловік і щасливий володар наших трьох спільних молодших дітей – Андрія ( 8 років), Аріни (5 років) і Ванечки (3 роки) на мою чергове прохання бачитися з дітьми і дати нам дозвіл на виїзд за кордон на відпочинок, хоча б за мій рахунок…" - розразилася у Facebook Єгорова.

Аби її пост був ще драматичнішим, Сніжана додала сімейні фото з архіву, на якому вони з Антіном щасливі батьки та подружжя

"…Бо у тата, крім 2000 гривень на дитину на місяць коштів немає, судячи з чергових судових позовів, які він невтомно мені пред'являє, замість того, щоб займатися дітьми, їх вихованням та забезпеченням! Таке воно життя у "Євро…пі", - заявила багатодітна мати.


Такими вони були кілька років тому... Хто б міг тоді подумати...

А тим часом Мухарський, судячи з його сторінки у Facebook, роздає інтерв’ю та активно виступає.

Мухарський поки не давав коментарів щодо чергової заяви Єгорової

Нагадаємо, востаннє, коли Мухарський коментував конфлікт з Єгоровою, він скаржився, що діти його вважають екстремістом.

Фото з Facebook Єгорової та Мухарського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів