Коханка Шовковського звинувачує чоловіка у викраденні дітей

13 серпня 2015, 17:01

Марина Кутєпова, через яку начебто зруйнувався шлюб футболіста Олександра Шовковського та дизайнерки Ольги Альонової, вирішила оголосити на всю країну власну скандальну історію.

Зі слів жінки, її чоловік-бізнесмен Сергій Євланчик викрав сина і доньку та не дозволяє з ними бачитися.

Утім, сам бізнесмен заявляє зворотне. Обидві версії повідомляє газета "Вести", а на сайті "ТСН" опублікувано відео з прес-конференції Кутєпової.

Кутєпова заявила, що знає Шовковського з юності та відтоді з ним і спілкується.


"Я знаю його дітей, він моїх. У нас є спільні товариші. Ще сім'ями ми дружили з Владиславом Ващуком. Більше нікого з гравців "Динамо" я не знаю, та й взагалі я не захоплююся футболом, навіть правил не знаю", - сказала вона.

Кутєпова знайома з Шовковським з юності

Однак дружина футболіста Альонова звинуватила Кутєпову у тому, що вона розбила їхній шлюб.

"Запитайте краще його. Можу сказати тільки, що Олександр мій старий друг. Тому він мені допомагає, дуже підтримує морально. Так збіглися наші життєві ситуації... Виходить, що зараз ми друзі по нещастю, можемо давати один одному поради. А в іншому я справляюся сама: оплачую десяток юристів, звертаюся до органів і борюся з впливовим чоловіком", - заявила Марина.

З Євланчиком Кутєпова прожила 11 років та познайомилася, коли він ще не був багатієм.

"Я ніколи не цікавилася, яке місце Євланчик посідає в списку "Форбс", але знаю, що наш сімейний статок немалий. Однак його адвокати стверджують зворотне, кажуть, що у нього нічого немає. І подали позов на розподіл мого рухомого і нерухомого майна", - запевнила Марина.

Кутєпова запевняє, що не цікавиться грошима Євланчика

За словами жінки, останні два роки її шлюбу були дуже складними.

"Я часто викривала чоловіка у зрадах, а він і не заперечував. Навіть пропонував вільні стосунки. Але коли я сказала, що рішуче маю намір розійтися, Сергій вивіз нашу дочку Жасмін у невідомому напрямку. Він заблокував доступ до квартири, забрав документи про право власності на землю, на компанії, переписав мої службові автомобілі "Ягуар" і "Рендж Ровер" на своїх людей", - заявила Кутєпова і додала, що Євланчик забрав навіть готівку.

Також жінка запевнила, що у березні в неї забрали доньку, і вона не знає, де її тримають.

"У школі відтоді вона не з'являлася. Ніяких засобів зв'язку у нас немає. Син навчається в Англії. Знаю, що нещодавно він прилетів в Україну на канікули. Він дзвонив мені один раз, сказав, що сестра в будинку бізнес-партнера чоловіка, але попросив не їхати туди, так як це небезпечно. Після того випадку у Микити забрали телефон і планшет, не дозволяють користуватися Інтернетом", - такі пристрасті розповіла новоспечена коханка Шовковського.

У мережі вже "гуляють" фото Шовковського з новою пасією

Також, під час прес-конференції Кутєпова розповіла, що дочку психологічно обробили. Дівчині казали, що мати поїхала у відряження, а потім, що мами більше нема.

Крім того, Кутєпова заявила, що коли вона намагалася підійти до дочки, дівчинка дивно на неї відреагувала.

"Я писала безліч заяв у правоохоронні органи, щоб зустрітися. Але все безрезультатно. Більше того, Сергій через суд вимагає від мене 664 тисячі гривень аліментів. Дітьми він особливо ніколи не займався. Просто знає, що тільки так може на мене натиснути і каже, що кому після суду вони залишаються, тому і переходять статки… З мого боку немає позову про розподіл майна. Зараз головне повернути дітей, а потім вже можна подумати про матеріальне", - наголосила Марина.

Кутєпова скаржиться, що її чоловік не дає бачитися з сином Микитою та дочкою Жасмін

Кутєпова запевнила, що зверталася до Печерського відділення, дитячої міліції, опікунської ради, прокуратури і отримувала лише відписки, що знайти чоловіка і дітей не могли.

"Зараз я написала особисто звернення до Авакова і президента України Петра Порошенка як гаранта Конституції України та Конвенції ООН про права дитини. Адже дитину, за Конвенцією ООН, ні за яких обставин не можна розлучати з матір'ю", - заявила жінка.

Кутєпова також повідомила, що сама вона - приватний підприємець, займаєтья рекламою і маркетингом. Також вона є засновником металозаводу "Металіст", який знаходиться у Старокостянтинові Хмельницької області. Живе у квартирі подруги на Печерську.

Марина і Олександр обрали кохання замість спокою

Цікаво, що версія самого Євланчика протилежна. З його слів, в лютому він дізнався про роман дружини з Шовковським.

"На мої запитання вона відповіла, що він запропонував їй вийти заміж. Я зустрівся з Олександром і той підтвердив довгостроковий зв'язок з Мариною. Сказав, мовляв, розуміє, що від розлучення постраждають його і мої діти, але любов для нього понад усе, і він хоче бути з Мариною до кінця життя. Відтоді вони живуть разом у його квартирі, де він і прописаний", - цитують "Вести" слова Євланчика.

Бізнесмен запевнив, що він займається вихованням, навчанням і утриманням дітей.

"Воджу їх у школи, Марина всіляко спекулює тим, що нібито я не даю їй бачитися з донькою і сином. При цьому діти влітку, як зазвичай, знаходяться на дачі за містом, адреса якої їй відома", - запевнив бізнесмен.

Євланчик заперечує звинувачення Кутєпової і запевняє, що діти самі хочуть з ним жити

За його словами, у липні опікунська рада винесла рішення про проживання дітей з батьком.

"Також через органи опіки ми з адвокатом зажадали призначити час і місце зустрічей з мамою, проте Марина на них не була. Більше того, нещодавно вона влаштувала "засідку" у дитячій стоматклініці і намагалася викрасти дитину. Викликала 5 машин поліцейських, "швидку", потім ми поїхали у відділення міліції, де доньку знову запитували, з ким вона хоче жити. І дочка відповіла, як і в опікунській раді, що залишиться з татом. Після такого стресу вона відвідувала психолога і стала бояться маму", - розказав власну версію Євланчик.

Він також зауважив, що, скоріше за все, Кутєпова хоче отримати фінансову вигоду.

Фото з Facebook Кутєпової, з сайті "Вести", "ТСН" та "JetSetter"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів