Мухарський знов скандалить у мережі. Цього разу з Сумською

8 вересня 2015, 10:08

Шоумен Антін Мухарський знову свариться у мережі. Однак цього разу не з екс-дружиною Сніжаною Єгоровою, а з її подругою – актрисою Ольгою Сумською.

Буйну вдачу Антіна розбурхала фотографія кількарічної давнини, на якій Сумська з чоловіком Борисюком та мером Харкова Геннадієм Кернесом. Причому обидва чоловіки з георгіївськими стрічками.

Мухарський, певно, не взяв до уваги рік, що фото було зроблене кылька років тому, та поспішив полаяти Сумську на своїй сторінці у Facebook, пригадавши Роксолану.


Друзі прислали фотографію Роксолани. :)РОКСОЛАНА ЯК СИМВОЛ ЖІНОЧОГО ПІДСТУПУ Й ПРОДАЖНОСТІКрасива, але підступна жінк...

Posted by Антін Мухарський on 6 сентября 2015 г.

Сумська, побачивши пост Антіна, написала йому смс, у якому попросила прибрати цей "ганебний пост". Утім, Мухарський не лише цього не зробив, а ще й написав про особисте прохання актриси у своєму Facebook та ще більш розбурхав скандал.

Мухарський написав, що зняв фото, але насправді воно залишилося у його альбомах на сторінці

Після чергового "виплеску" Мухарського, Сумська публічно прокоментувала скандал у себе на сторінці.

Сумська не залишилася осторонь скандалу та відповіла Мухарському у соцмережі
Ольга показала скріншот смс, у якому просить Антіна зняти не "ганебне фото", а "ганебний пост"

У коментарях до посту Сумської Мухарський знову згадав екс-дружину та запропонував Ользі взяти паузу і не лізти у це "лайно, яке заварила Єгорова".

Мухарський попросив Сумську не лізти у його стосунки з Єгоровою

"Як ти не розумієш, у цьому світі все вирішуєте тільки ви двоє... Звісно, я не маю права влазити у вашу сім'ю, але я ніколи не дозволяла собі брутальних слів по відношенню до тебе... І ти це прекрасно знаєш... Але прошу і тебе, Антон, не чіпати мене, бо вистачає своїх випробувань у житті..." - відповіла Сумська на коментар Мухарського.

Однак Антіну виявилося цього замало, і він не пожалів часу, аби написати відкритого листа до усіх подруг Єгорової, яких вважає винними у руйнуванні їхнього шлюбу. Серед таких опинилася не лише Сумська, а й Світлана Вольнова, Наталія Валевська, Анастасія Рибчинська.

ЗВЕРНЕННЯ У ВІДПОВІДЬ ДО ОЛЬГИ СУМСЬКОЇІ ВСІХ, ХТО БРАВ УЧАСТЬ У РУЙНУВАННІ МОЄЇ РОДИНИ(відкритий лист до мене пані Ол...

Posted by Антін Мухарський on 7 сентября 2015 г.

Схоже, цей процес нескінченний...

До слова, Єгорова прокоментувала цей словесний баттл під постом Сумської.

До речі, вона і сама лише днями знову вляпалася у черговий скандал після свого "ватного" посту у Facebook.

Скрін-шоти з Facebook Мухарського та Єгорової, фото на титулці - "JetSetter"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів