Єгорова збурила соцмережі "ватним" постом про дітей, АТО та "бісноватих виблядків"

5 вересня 2015, 22:28

Актриса й телеведуча Сніжана Єгорова лише одним записом у Facebook зробила так, що у мережі почали жаліти й співчувати її тепер вже колишньому чоловіку Антіну Мухарському.

Напередодні 1-го вересня Єгорова опублікувала заяву про те, що відправить свого сина до школи з квітами, а не "з ліками для бійців в зоні АТО". Після цього у мережі небайдужі користувачі почали звинувачувати Сніжану у тому, що вона "ватніца" та підтримувати Мухарського, який нещодавно нарешті розлучився із нею.

Багатодітна матір, яка своє розлучення з Антіном перетворила на гучний скандал, дала зрозуміти, що народжувала своїх дітей для щастя, а не для "виблядків", які наживаються на війні.


Я хочу,чтоб мой сын шел в ШКОЛУ ЗА ЗНАНИЯМИ С ЦВЕТАМИ ДЛЯ УЧИТЕЛЕЙ!!!А не в неизвестность,к запуганным людям "з ліками д...

Posted by Снежана Егорова on 31 августа 2015 г.

Після допису Єгорової, Мухарському заявив, що нарешті офіційно розлучився із жінкою. Мовляв, саме через радикально різні погляди на життя вони й розійшлися.

Актор також повідомив, що його колишня продовжує "плідну співпрацю із російськими ЗМІ, які їй платять за таку "позицію" незлі гроші". А їхні спільні діти є "заручниками у гламурної мами, яка не дозволяє з ними бачитись через те, що "в тата вселився демон війни".

«Я НЄ МУЖ — ЄГОРОВОЙ»!!!Дорогі друзі, знову купа дзвінків від журналістів з питаннями: «Как вы прокоментируете заявлен...

Posted by Антін Мухарський on 1 сентября 2015 г.

Пізніше Сніжана вирішила роз'яснити свою позицію, щодо війни на сході країни. Артистка запевняла, що допомагає виключно новонародженим і сім'ям з маленькими дітьми, а спонсорувати війну не буде ні за яких обставин.

МОЯ ОФИЦИАЛЬНАЯ ПОЗИЦИЯ,ВМЕСТО ВСЕХ ОСТАЛЬНЫХ СЛОВ!-Мне очень жаль,что люди утратили способность СЛЫШАТЬ,а только ТРАНСЛ...

Posted by Снежана Егорова on 5 сентября 2015 г.

Схоже, на виправдання Єгорову наштовхнули ті репости й критичні коментарі до її запису про небажання допомагати ліками бійцям АТО.

Один пост Єгорової - і весь Фейсбук готовий понять, простить і обнять Мухарського

Posted by Nataliia Khitsova on 5 сентября 2015 г.

Попался случайно на глаза пост Снежаны Егоровой, о том, что все козлы и что дети должны на 1 сенября идти с цветами, а н...

Posted by Ніна Краснова on 5 сентября 2015 г.

Нагадаємо, вже майже рік тривають публічні розбірки екс-подружжя Мухарського-Єгорової. За цей час Сніжана встигла вилити купу бруду на колишнього чоловіка, хоча сам Антін кілька разів намагався переконати жінку не з'ясовувати стосунки привселюдно.

Фото Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів