Ягольник присоромив Лободу за концерт у День пам’яті жертв Голодомору

4 грудня 2015, 13:23

Продюсер та екс співачки Наталі Могилевської Олександр Ягольник, який колись витягував її "брудну білизну" на люди, цього разу вирішив пройтися по минулому концерту Світлани Лободи.

Ягольник присоромив Свєту за те, що її сольник у Києві припав на День памяті жерт Голодоморів. Про це він докладно написав у своєму Facebook.

"Поспілкувався тільки-но з однією відомою українською зіркою (і вперше не назву її ім'я з етичних міркувань, але відразу скажу, що жодну з моїх пісень вона не співає). Якщо для українського шоу-бізнесу "лайки" під концертом Лободи в День пам'яті жертв Голодоморів мірило "цехової солідарності" і "колегіальної етики", то наш український шоу-бізнес серйозно хворий. Морально й громадянськи. І - на жаль, не по-українськи боязкий", - почав Ягольник.

Такою картинкою Ягольник проілюстрував свій пост

"Боятися висловитися на цю тему і вважати, що чесної громадянською позицією і повагою до пам'яті свого народу роздувається скандал - робити ведмежу послугу собі і особливо (!) І без того задурманена московської філософією (в т.ч. музичною політикою каналу М1) молодому поколінню українців, на яке всі поп-зірки впливають саме в міру своєї публічності", - заявив продюсер.


"Навіть негласною підтримкою тих артистів, хто небезуспішно впроваджує в український шоу-бізнес найгірші прояви шоу-бізнесу російського (де бабло вирішує все, плювати на решту), не кажучи вже про "лайки" концертів у день національної пам'яті жертвам Голодоморів - ми штовхаємо наше суспільство до тих цінностей, проти яких так сміливо боровся Майдан, кіборги в ДАПе і наша армія", - наголосив Ягольник.

У себе на сторінці Олександр постійно критикує зірок, які виступають у Росії, зокрема Ані Лорак і Таїсію Повалій

"Ви вважаєте нормальним щороку 28.11 цинічно перед концертом говорити "пом'янемо", красиво запалювати свічки, а потім як ні в чому не бувало танцювати і танцювати? Це - не нормально, це рак душі", - обурився продюсер.

"Суспільству і особливо українському шоу-бізнесу час одужувати і знаходити в собі мужність бути гордим українцем не на словах, а на справі. І одним підписом петиції Президента України з вимогою хоч якось вплинути на гендиректора ДК "Україна" зовсім недостатньо.

Лободу присоромили за шоу у День пам'яті жертв Голодомору

До речі, директор Палацу "Україна" Роман Недзельський у себе на сторінці коментував концерт Лободи та дякував їй та її команді за шоу. Також він подякував за те, що під час концерту Свєта вшанувала таки жертв Голодомору хвилиною мовчання.

Однак цього виявилося замало. На сайті президента з’явилася петиція з вимогою покарати керівництво "України" за те, що у день пам’яті було проведено розважальний захід, хоча це заборонено указом президента.

останній раз просив репоста два роки тому. я не знаю як зібрати необхідну кількість голосів, тому прошу всіх долучитись....

Posted by Vasyl Arbuzov on 2 декабря 2015 г.

За два дні петиція зібрала всього лише трохи більше 360 підписів з 25-ти тисяч потрібних.

Фото з Facebook Ягольника та прес-служби Лободи


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів