У Льовочкіна і Фірташа знайшовся "кооператив" на Лазуровому узбережжі

14 січня 2016, 15:49

Колишній голова адміністрації екс-президента-втікача Януковича Сергій Льовочкін та олігарх Дмитро Фірташ влаштували собі своєрідний кооператив на найдорожчих землях Європи - Лазуровому узбережжі Франції.

Про це у своєму розслідуванні на "Українській правді" пише депутат Сергій Лещенко.

Як з'ясувалося, у французькому містечку Сен Жан Кап Ферра, на відстані десятків метрів одна від одної, розташовані земельні ділянки та шикарні вілли Фірташа і Льовочкіна.

Ворота до вілли Фірташа

І якщо Фірташ формально ніколи не був на державній службі – хоча багато років плідно "співпрацює" з різними президентами та прем’єр-міністрами – то Льовочкін вже понад десять років є чиновником, а знайдений маєток не значиться у жодній декларації.


Ритм життя та офіційні зарплатні слуг народу не дають екс-главі адміністрації часів президентства Януковича жодної легальної можливості заробляти на таку нерухомість. Напевно, тому будинок Сергія Льовочкіна на Сен Жан Кап Ферра оформлений через ланцюг підставних фірм з реєстрацією в Данії та Люксембурзі з використанням громадян Кіпру як номінальних директорів.

Вілла Фірташа, яка втопає у зелені, має назву "La Mauresque" ("Мавританка") та розташована за двома адресами – номер 52 на бульварі Шарля де Голля (Boulevard Charles De Gaulle) та номер 48 на авеню Бельвю (Avenue Bellevue).

Помешкання олігарха приховане за "зеленим" парканом
Вілла Фірташа з висоти пташиного польоту

Одним із попередніх власників вілли Фірташа на Лазуровому узбережжі Франції був письменник Сомерсет Моем, про що можуть розповісти місцеві мешканці. Одна з них, Моньїн Лутун, зізналася під час прогулянки зі своїм собакою, що українського олігарха ніколи не зустрінеш на вулиці, а мешканці будинку є непривітними та засекреченими.

Територія розташована на двох адресах одразу
Шматок французького "закуточку" олігарха

Поряд із віллою Фірташа, буквально за парканом, розташований будинок колишнього глави адміністрації президента, колишнього першого помічника президента, колишнього керівника секретаріату Кабінету міністрів Сергія Льовочкіна.

А так виглядає вілла Льовочкіна

Понад рік тому донька Льовочкіна опублікувала знімок з їхнього сімейного відпочинку. У кадр не потрапило майже нічого, окрім характерного паркану та ліхтарів. Про те, що Льовочкін має нерухомість в Сен Жан Кап Ферра, давно ходили чутки серед українських бізнесменів та політиків.

За воротами - 40-мільйонне помешканя депутата
Ну й яка ж вілла без басейну?

Отже, розкішна вілла Льовочкіна розташована за адресою: будинок 56, бульвар Шарля де Голля (Boulevard du Général de Gaulle) у Сен Жан Кап Ферра.

Після розслідування з'ясувалося, що нерухомість депутата у Франції була придбана за астрономічну суму - 40 мільйонів євро.

Льовочкін з Фірташем, як виявилося, мають власний кооператив у Франції
І море поруч

Детальніше про те, як незаконні серйозні махінації, пов'язані із віллою Льовочкіна читайте у розслідуванні на "Українській правді": Кооператив "Лазурка". Як вілла Льовочкіна під Ніццою привела до оборудки із Укртелекомом.

Фото "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів