Мухарський звинуватив Єгорову у спробі дітовбивства

22 січня 2016, 15:37

Шоумен Антін Мухарський вирішив оприлюднити шокуючі подробиці про свою колишню дружину Сніжану Єгорову. Тож минулі розповіді про те, як жінка "виганяла з нього біса", схоже, були лише квіточками.

Тепер Антін у своїй заяві в Facebook звинуватив багатодітну Єгорову у вбивстві їхньої ненародженої дитини та спробі втопити 9-місячного сина.

Судячи з емоційного допису, Мухарському урвався терпець після того, як Сніжана, довівши його до банкрутства, вирішила ще й позбавити батьківських прав.

У справі Єгорової і Мухарського новий поворот...

"Сьогодні її юристами подано відповідне звернення в Оболонський суд міста Києва. А тепер увага питання: "Чи може позбавити батька його прав жінка, яка в 2004-му році вбила нашу ненароджену дитину, викликавши штучні пологи на 5-му місяці вагітності?" - написав шоумен.


"А також жінка, яка 7-го січня 2013 року, після сварки по телефону, перебуваючи в нетверезому стані намагалася втопитися нашого 9-ти місячного сина у ванній?". Я думаю з усією серйозністю поставити ці питання перед засіданням комісії служби у справах дітей Дарницького району", - додав Антін.

Антін каже, що Сніжана хоче позбавити його батьківських прав

Повний допис Мухарського читайте нижче:

СНЕЖАНА ЕГОРОВА ПЫТАЛАСЬ УБИТЬ НАШЕГО РЕБЕНКА!!!(Нервных просим не читать).Наши ссоры с моей бывшей женой достали в...

Опубликовано Антіном Мухарським 22 января 2016 г.

Фото Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів