Єгорова про Мухарського: Я не зобов'язана коментувати його божевілля

25 січня 2016, 11:13

Актриса і телеведуча Сніжана Єгорова, виявляється, не знає про те, що батько трьох її дітей Антін Мухарський звинуватив її у дітовбивстві.

Жінка заявила, що не зобов’язана коментувати божевілля людини, яка добровільно втрачає глузд.

Про це пише "ТСН".

Єгорова запевнила, що із образливим записом на сторінці Антіна із звинуваченнями її у дітовбивстві вона не ознайомлена.


"Ні, я його не бачила. Я зайнята дітьми, їхнім вихованням і що відбувається у голові в мого поки що законного чоловіка, я не знаю. У мене все добре. Яку його дитину я намагалася вбити, я не знаю. Запитуйте мого чоловіка, у якого, як я уже давно зазначала, є серйозні психологічні проблеми. Я не вважаю своїм зобов'язанням коментувати божевілля людини, яка добровільно хоче втрачати глузд", - заявила Єгорова.

Єгорова запевняє, що зайнята дітьми, тому не знає, що про неї пише Мухарський

"…У мене є пріоритет - діти, котрих я хочу виховувати спокійно, а не розбиратися із безумством їхнього батька. Мені неймовірно образливо за моїх дітей, що у нас, на жаль, в родині є серйозна проблема - захворіла людина. Я намагалася його самостійно вилікувати, у мене не виходить. Уся країна аплодує тому, як він божеволіє, я в цьому участі не беру", - зазначила акторка.

"Наразі однозначної відповіді бути не може, мій чоловік не хоче вирішувати це питання зі мною. Ми ж дітей народжували, не залучаючи судові рішення та пресу. Це був обопільний процес, із коханням. Ми їх спільно народжували, будучи дорослими людьми, вже після двох шлюбів, маючи дітей від перших шлюбів, зобов'язання. Ми зовсім по-іншому будували своє життя, але в якийсь момент, разом зі всіма, мій чоловік вирішив збожеволіти і таким чином позбавитися відповідальності", - вдалася до розповідей Сніжана.

Єгорова наполягає, що її пріоритет - її діти, а не розбірки з Мухарським

Також жінка повідомила, що судові процеси тривають.

"…Я активно закликаю його до вирішення питань поза межами судів, для цього і були підписані відповідні договори, були надані йому права, зазначені на папері. Я хочу цивілізованого вирішення питання. Він - не хоче. Чому я маю брати участь у цьому і виправдовуватися за те, що я - мати, виховую своїх дітей, порядна і працююча жінка, по мірі можливостей одноосібно їх утримую. І я ще маю перед кимось звітувати?" – обурилася Сніжана.

А діти, тим часом, ні про що не підозрюють?

Крім того, Єгорова нагадала, що їхній шлюб із Мухарським досі є чинним.

"Я не лише матір його дітей, а й - законна дружина, на сьогоднішній день. Лише 10-го лютого поточного року буде засідання з цього питання, тому можна зробити висновок, що все, що декларує мій чоловік не є повномірною правдою. А люди нехай роблять власні висновки, тому що нікому нічого силоміць вставити в голову не можна. Якщо вони вважають, що чоловік має так поводитися із дружиною та матір'ю своїх дітей, то я буду робити висновки про те, в якій країні ми живемо", - підсумувала Сніжана.

Сніжана вважає, що люди самі мають робити висновки щодо поведінки Антіна

Фото з Facebook Єгорової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів