Матюклива "прокурорська жінка" Свєта стала зіркою Інтернету. Відео, фотожаби й коуби

6 лютого 2016, 12:31

Днями мережу облетіло відео зі скандальною білявкою на ім'я Світлана, котру було затримано за паркування на пішохідному переході в Києві. Схоже, експресивна пані-юрист є родичкою співробітника Генпрокуратури, найімовірніше, вона - дружина прокурора.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Може, саме родинні зв'язки та юридична діяльність, на думку Свєти, давали їй повне право не лише порушувати ПДД, а й матюкати правоохоронців та кидатися на них. І навіть оперативні зйомки та наручники, які надягли на агресивно налаштовану жіночку, не стримували її.

Жінка поводилася вкрай неадекватно

"Моя сумка коштує дорожче, ніж весь ваш відділок", - волала білявка в шубі.


Окрім цього, жінка не приховувала, що дійсно порушила правила паркування.

"Порушувала і буду порушувати завжди!" - заявила вона.

Свєта - родичка прокурора

"Моя машина стояла на переході і що? Велика справа? На Шовковичній, біля Адміністрації Президента, заарештували машину! Ідіоти! Моя машина там стоїть завжди, кожен день, там мій офіс, я її там вже 10 років ставлю!" - підсумувала Свєта.

Як з'ясувалося, агресивно-неадекватну білявку на білосніжному "Range Rover" звуть Світлана Цибуліна, й вона - адвокат та співзасновниця низки юридичних компаній.

Авто жінки зареєстроване на Валентину Кривулю, 1939 року народження. Саме цей факт й наштовхнув журналістів на думку, що Свєта Цибуліна - родичка прокурора.

Адже за однією адресою із Валентиною Кривулею (на вулиці Миру, 7) зареєстроване і авто Цибуліна Ігоря Володимировича.

"Людина із таким П.І.Б. з 2008 року займала посаду старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів при здійсненні зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Генеральної прокуратури України", - зазначає видання.

До того ж, при реєстрації однієї зі своїх фірм Світлана Цибуліна також вказала саме адресу реєстрація тезки прокурора ГПУ.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Жіночка Світлана не залишила байдужими й користувачів мережі, які вже узялися робити фотожаби та коуби.

Прінтскрін з відео YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів